Yüzbaşı
09 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.....
Silin
Anakart : MSI B450m A pro Max

m2 ssd ilk defa kulanıcam sizden rıcam uyumlu olan modeli yazarsanız cok memnun olurum teşekkürler.

istenen kapasite 500 Gb
Bütçem 700 Tl
Arkadaşlar msı rx580 8Gb kartımı satıyorum üzerine ekleyip 3000 en fazla 3300 kadar alabiliceğim sistemime azda olsa oyunlarda rx580 nazaran fps farkı verebilecek kart önerin sizden rıcam ? YARDIMCI OLURMUSUNUZ

SİSTEMİM
MSI B 450 M A PRO MAX
RYZEN 2600X
corsair 3200 Mhz ram. 16Gb
600 Wat psu zalman
120 Gb ssd
1Tb eski bir hdd var 2 adet

EDİT: 16Gb 3200 Mhz ram ve Rtx 2060 Alınmıştır...
Merhabalar arkadaşlar aşağıda gördüğünüz sistemimi ufaktan yükseltmek istiyorum oyunlarda fps farkı açısından hangi parça ile başlıyayım ‘ ekran kartı aklımda var sizce bu sisteme hangi ekran kartını taksam en azından fps farkı yaşarım.

İşlemci : Ryzen 2600x
Ekran kartı: Rx 580 Armor 8 Gb
psu : Zalman 600w
Anakart : Msı B450 A -Pro Max
Ram: 8x8=16 2400Mhz
Ssd: 120 gb
Hdd 1Tb
Silinebilirmi ?
Hepimize terapi gibi gelecek bir bayram yaşamamız dileğiyle, küçük şeylerle büyük mutluluklar yaşadığımız bir bayram olsun. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öper. Tüm İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım... #HAYIRLI BAYRAMLAR...
Hocam 5 yıldır 24 mbps. İnterner kulanıyordum dün paketimi 16 ‘ya düşürdüler ve alt yapınız vdsl desteklemiyor diye bahane sundular yav kardesım bana 5 yıl önceki verdikleri modem bile vdsl modem niye sattınız bana o zaman konuyla işgili bilgi sahibi olan arkadaşlar Yardımcı olabilirmi şuan 16 mbps 14 görüyor yükleme hızı’da 700 kb’da

Merhabalar yaklaşık 5 yıldır türk telekom yalın internet müşterisiyim 24 mbps sınırsız intermet ile başladım 5 yıl önce 77 tl ödüyordum işte bu akn flan kalktı hattım 200 gb kotalı 24 mbps olmuş 84 tl ödemeye başladım bende aradım dedim yahu yetmiyor sınırsız yapalım işte bana 24 mbps sınırsız sistemlerimiz görmüyor eğerki sınırsız pakete geçmek isterseniz 16 mbps geçmeniz lazım aksi takdir 200 gb kotalı 24 mpss kullanmaya devam edeceksiniz. Benim anlamadığım birşey var modemim kotalıda 24’ 26 rahat görüyor neden sistemleri sınırsız 24 mbps görmüyor yardımcı olabilicek arkadaş varmı en azında konuyla ilgi bilgilendirirse çok mutlu olurum..
arkadaşlar iphone 6s plus ios sürümüm 12.4.1 3 gündür cihazın ekranı kitleniyor ekranı kilitleyip açtığımda düzeliyor anlamadım dokunmatığın’de problem yok ara ara yapmaya başladı . Problem yaşayan varmı iphone 6s’de
Hakkında
Meslek: Gsm İletişim xpyn
İlgi Alanları: PC
Forum İmzası:
Vardım ilim meclisine ettim ilim talep ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep...
Hakkımda:
Vardım ilim meclisine ettim ilim talep ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayar
120gb ssd ve 750 Gb hdd mevcut
Bilgisayar
: H170 gaming m3 anakart
Bilgisayar
İntel core i5 6600 3.30 ghz işlemci
Bilgisayar
Ddr4 8Gb ram 2400 mhz / soğutmalı
Bilgisayar
600 watt psu zalman marka
Bilgisayar
Asus geforce Gtx 960 4Gb Gddr5 4Gb 128 Bit Dx12 : ekran kartı.
Bilgisayar
Bilgisayar
Otomobil
Mobil cihaz
İPHONE 6s Plus
Operatör
DİYARCELL
Oyun Platformu
Pc
Takım
Takım
GALATASARAY
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 627
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 736)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 310 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.