Yüzbaşı
30 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 172 (Bu ay: 2)
Gönderileri
SATILDI

80 ranger boostlanmış hesabımı satıyorum. Oyun sarmadı. Ana oyuna 100tl zamanında, ek paketlere de 100 lira harcadım. İlk aldığımda da oynamamıştım. Oynacak birisinin işine yarasın istiyorum. Mail değiştirme işlemleri ticket ile oluyor diye biliyorum alacak olan arkadaş ile vereceği mail"e değişim sağlarız.

SATILDI
Gelen mail içeriği şu şekilde ;

Maceracılar!

Son birkaç aydaki sabrınız için hepinize teşekkür ederiz! Beta'nın 8 Kasım'da başlayacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Siz ve arkadaşlarınız 11/08 12:00 (PST) 'den başlayan Kara Çölü'ne geçebileceksiniz.

Beta sırasında Berzerker, Ranger, Büyücü, Savaşçı, Cadı ve Sihirbaz olarak oynayabileceksiniz.

Kendinizi kaybetmeniz için özel etkinlikler, yaşam becerileri ve yepyeni bir dünya da olacak.

Bu bir Açık Beta olacak ve bu şekilde oyundan istediğiniz kadar içerik paylaşmaya çekinmeyin.
silinebilir.
Yeni aldigin Nfs oyununda karincalanma mevcut zannedersem ismi parazit, son guncellemer mevcut, monitor ayarlarinida denedim, oyunu repair yaptim olmadi, C surucusune yuklesem duzelir mi?

Belgelerim,PROFILEOPTIONS_profile

FilmGrain 1 "i 0 yapiyoruz > GstRender.FilmGrain 0

Kaydedip çıkıyoruz ve oyunumuzda karıncalanma kalmiyor
Arkadaşlar forumda aradim fakat bulamadim,144hz Benq monitor var. Ati r9 ekran karti var diger oyunlar gayet sorunsuz. Oyunda goruntunun karincali ve bozuk olmasinin sebebi nedir?
Resimdeki bilgiler dahilinde bir gamer pc kullaniyorum. Daha iyi verim alinabilmesi adina neler yapilinabilir yorumlarinizi bekliyorum.

Itemler: +1reb ib

2x +7 dex 12 chitin shell

Ödeme: havale-enpara

Fiyat: 150"den 100TL yaptım fiyatı güncelledim.

Pm,whatsapp ulaşabilirsiniz.

SATILDI.
Arkadaşlar Pus"a 500kc yükledim 249u ile mana potu aldım 251kc geriye kaldı, aradan 1 hafta geçti.Mana potu alayım dedim fakar kc 152"e düşmüş. Alışveriş geçmişini göremiyorum tarihler gözükmüyor bembeyaz. Yardımcı olabilirmisiniz ?
Sayın forum arkadaşlarım öncelikle konuya ilginizden teşekkür ederim. 3 gün önce aldığım yavru muhabbet kuşumun bugün biraz hareketlendiğini ve kafesten tırmandığını gördüm o esnada kıçında ufak bi şişlik farkettim tümör olmasından çok korkuyorum . Whatsappdan resim gönderirim yardımcı olursanız sevinirim 0554 3789028 Atakan Gökçe

Arkadaşlar başlıktaki gibi, klasörlere giriş nasil yapicam ? Mesela bir oyunun klasörlerine girmek istiyorum bunu nasıl yapıcam kısaca bahsedermisiniz ?
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 806
İkinci El Bölümü Mesajları: 106
Konularının görüntülenme sayısı: 6.702 (Bu ay: 430)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 304 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.