Z

Çavuş
03 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 148 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Evet

aktif soru çözüm grubunuz varsa davet eder misiniz

çünkü kendisi çok iyi bir hocadır.  

Niye? Ali abi niye? Sen yapmazdım? Dur derdin.

İstatistikler:

https://forum.donanimhaber.com/memstats.asp?

matematik ders kitaplarının fak olması ve artık ücretli alınmaya başlaması. fakı olmayanların derse girememesi.

0 matematik öğretmeni ataması onun yerine fak ihaleleri yapılarak fak video eğitim sistemine geçilmesi.  

merhaba arkadaşlar,

din kültürünü fullemek için 3 soru bankası çözmek istiyorum. kolay-orta-zor soru bankası önerilinizi yazar mısınız?  

arkadaşlar bu kanala inanıp kaynak almayın. istatistiksel bilgileri bilmiyorum ki bence onları da sallıyor olabilir ama kitapların zorluk seviyelerini tamamen kulaktan dolma bilgilerle belirliyor. bir kitap piyasada zor diye bilinen "x" yayınına aitse direkt bu kitap zor diyor. halbuki bazen bazı zor yayınlar bazı kitaplarını daha kolay çıkarıyorlar. bu adam genel kanıya göre hareket ettiği için direkt zor diyor çünkü doğru dürüst incelemiyor ki bunu matematik kitaplarında bile yapıyor. kendisi matematik öğretmeni diye biliyorum o yüzden "ki" diyorum.

zaten kendisiyle alakasız olan branş kitaplarını nasıl inceliyor onu anlamadım. inceledik de demiyor inceledim diyor. özellikle kitap zorluk seviyeleri konusunda güvenmenizi pek tavsiye etmiyorum.

bir de kötü dediği herhangi bir kitap görmedim, onu geçtim eleştirdiği kitap görmedim.

bir de girişi çok itici. tatlı veya sempatik sanıyor kendini ama midem bulanıyor o girişten.

Hangisi daha zor arkadaşlar? Birey b 2021 basım zorlaşmış diye duydum.

Arkadaşımın antrenman goemetri den sonra 2. Kaynağa ihtiyacı var.

yeni bi şeyler çıkacaktı bi ara. şu an eski yeni hiçbir şey yok piyasada. bilgisi olan var mı?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.115
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 697)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.127 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.