M

Er
20 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar mükemmel bir oyuncu değilim bazen keyfi giriyorum oyuna muhtemelen tek girdiğim için çok zevk almıyorum ve zevk almadığım içinde iyi oynayamıyorum. Arkadaş kodumu buraya bırakıyorum takım olalım veya zaman geçirelim diye girmek isterseniz ekleyin müsait oldukça oynayalım. İyi oyunlar.
Kod:310860566
98 Model S70 T5 aracımız lpgde sorunsuz hızlanıp giderken benzinde 3000 devirde kendini sıkıyor, araba resmen boğuluyor ama gitmiyor yani. 1 ay civarı var bu problem ve neden olduğunu çözemedik. Rölantide vs bir sorunu yok, boş viteste gaz verdiğimizde kesiciye dahi düşüyor ama giderken boğuluyor.
Aracımızda şanzıman yag kaçağı mevcut ustamla aks kecesine vs degistirdik lakin değişen bir durum olmadı. Baska nerelerden kacma ihtimali vardır yardımcı olursanız sevinirim
1998 Volvo S70 T5 aracımızda şanzıman yağ kaçağı mevcut. Sağ aks keçesini değiştirdik, yağını ekledik ama araç 1-2 saat durduktan sonra hala aynı şekilde avuç içi kadar yağ damlatıyor. Yani 1 aydır var ve çözemedik bu mevzuyu. Yeni aks keçesi "CORTECO" marka
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
volvo
Mobil cihaz
apple
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.