Er
19 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 164 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar bir şeye sinirlendiğiniz zaman Geometri çözün aşırı işe yarıyor tüm stresi sıkıntıyı alıyor

Altuğ Güneş'ten Dalgaları bitirdim Test sorularını da anlayarak çözdüm.Optik kaldı konu olarak.Dalgaları 345 ten de çözmeli miyim yoksa Optiği de çalışıp denemelerle mi götüreyim ?

.

http://mufredat.meb.gov.tr/Programlar.aspx

Ortaöğretime girip istediğiniz dersin kazanımına erişebilirsiniz.(Güncel)

Mezunum geçen sene Ayt Matematikte 23 net yaptım belli temelim var.345 in klasik soruları baya kolay her kitapta olan sorular o yüzden Kaf + Karekökle klasiği oturtup 345 le Ösym tarzı soruları çözmek daha mantıklı geldi.Sizce klasik soruları da çözmeli miyim illa ? not:Apotemi fasiküllerini de cila niyetine saklıyorum

Belli bir site falan var mı ? İşlerin falan vardı sanki öyle hatırlıyorum bilen var mı ?

.

Ben Pdf ile çalışıyorum ama o bile zahmetli oluyor ya durdur boşluğu doldur veya durdur soruyu çöz soru çözmeye vakit kalmıyor 1 saatlik video 2 saatte bitiyor dümdüz izlesem ne olur ki anladığım sürece ?

Toprak Tyt Mat 3.Denemesinde 70 dakikada 25 net yaptım Sınavda hedefim 30 + Konu eksiğim Geometride daha çok bir de PKOB eksik kafadan 2 soru gidiyor ordan zaten bir de ilk 15 soruda saçma hatalar yapabiliyorum 30 + yapabilirmiyim sınava kadar 2 günde 1 Mat Denemesi atıyorum Yanında Problem fasikülü de çözüyorum canımı sıkan şey ise süre sıkıntısı 60 dakikada 25 yapsam bu soruyu sormam ama 70 dakika verince kafama takılıyor..

Geçen Seneden temelim var Fonksiyon hakkında Eyüp B pdfleriyle çalışmıştım Şuan Elimde Kaf Apotemi falan var Sizce hangisinden ilerlemeliyim ? Biraz temelim var dediğim gibi Apotemi çok zorlar mı ? Yoksa Kafla sindire sindire mi gideyim ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.225
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.184 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.