F

Teğmen
15 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silin gitsin tamamdir
Turktelekom bayisine gitsem arkadaşın numarasını versem arkadaşıma 1gb 2 GB yukletebilirmiyim?
Arkadaşlar bir arkadaşım var sınavlara beraber girdiğimizden dolayı soruları ona ata ata internetini baya bı bitirdim şuan ona internet hediye göndermek istiyorum nasıl yapacağım bilen varmı ?
Ben turkcelliyim o turktelekomlu
[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2802130/(1ed3cc1f-210f-4ea4-bcc7-cadcf9112812.jpeg, 3072, 4096, C9ADA3)[/simage] sizce arkadaşlar
Arkadaşlar onlisanstan kredi aldım bu yıl önlisans bitiyor sınava tekrardan hazırlanıyorum ve lisans bir bölüm okuyacağım tekrardan kredi alabiliyormuyum ?
Arkadaşlar bu dersten büte giricem yarın ve hiç anlamıyorum bu dersten yüksek alan bir arkadaş sınavda bana yardımcı olabilir mi?
Nasıl test ederim taktik varmı ?

arkadaslar benim sağlık sigortam olup olmadığını nasıl oğrenebilirim yardım edermisiniz ?

not = lise 1 yıl once bitti 1 yıl mezuna kalıp suan universite kalıtımı yaptım

merhaba arkadaslar ben pekte istemediğim bir onlisans bolumune yerlestim ben yatay geçis ile baska bir onlisansa geçtiğimde ilk donem bitmis olacak gectiğim bolumu 3 donemde bitirebilirmiyim yani donem kaybetmeden bitirmek istiyorum dgsye girmek istiyorum bilen varmı

Evet tek ben yapmamıstım forumun daimi üyesi olabilmek için bu sınavı vermem lazım
Hakkında
Meslek: Yok
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 533
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 298)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.605 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.