Teğmen
08 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri

silinebilir

Raid0 lı bilgisayarım var ve harici olarak raid0 dışında hdd,ssd takılırmı raid'i bozarmı?

Merhaba, bilgisayarımda bir süredir (1 haftadır cyberpunk oynamaya başladığımdan beri) bir hata alıyorum arada bir hata "memory management" çözümünü bilen varmı? İnternette bakındığımda Windows bellek tanılama yapılmalı diyordu ama onunla ilgili değil yaptım ve geçmedi,bios pili veya ramlerle ilgili olduğu öğrendim daha sonradan. Önceden bu hatayı almış ve düzeltmiş veya bilen birileri yardımcı olabilirmi?

Merhaba, bilgisayarımda bir süredir (1 haftadır cyberpunk oynamaya başladığımdan beri) bir hata alıyorum arada bir hata "memory management" çözümünü bilen varmı? İnternette bakındığımda Windows bellek tanılama yapılmalı diyordu ama onunla ilgili değil yaptım ve geçmedi,bios pili veya ramlerle ilgili olduğu öğrendim daha sonradan. Önceden bu hatayı almış ve düzeltmiş veya bilen birileri yardımcı olarbilirmi?

Merhaba, benim bilgisayarımda 4 tane harddisk 1tane gibi çalışıyor 4 tanesi sıra ile 1-2- 3-4 4birim yazacağı zama böyle yazıyor yanlış hatırlamıyorsam raid0 idi soruma geleyim sorum ssd yede raid0 yapabilirmiyim çünkü Windows benim 128 ssd imi full kullanıyor ve dahada yer lazım 256 şuan almayacağım bir tane daha 128 alsam ikisini raid yapabilirmiyim tek ssd gibi çalıştırabilirmiyim hızlanmasına gerek yok ikisi tek olarak görsün bilgisayar bana yeter

Ekran kartım powercolor radeon hd 7850 1gb herşey çok güzel beklentimin üstünde bir performansı vardı bilgisayarımın ama bir gün kendisi otomatikmen kapandı ve o günden sonra ağır oyunlarda (rust gibi) hata vermeye başladı hata şu Default Radeon WattMan settings have been restored due to an unexpected system failure bu hatayı nasıl çözebilirim güç kaynağı hatasımı yetersiz mi güç kaynağı yeni güç kaynağımı alayım yoksa başka birşeyden mi bu hata daha önce yaşamamış olan var mı varsa nasıl çözdü?

Teşekkürler.

1850 TL' ye kadar 2.el güzel bir pc toplayacağım ne parçalar kullanayım (harddisk,kasa var) monitör dahil bir sistem olmalı.

-Amd,intel farketmez.

-Bilgisayar oyun bilgisayarı olacak.

-Minimum 8gb ram olmalı.

-Önü açık geliştirebilecek birşey olmalı.

Merhaba, GIGABYTE GA-P55-US3L bu anakartı alacağım xeon modlanırmı ben bu anakarta xeon x3440 takıp kullanmak istiyorum tak kullan olurmu (kendi sitesinde i7 i5 uyumlu diyor) yoksa bios u güncellemek veya modlamak mı lazım?

Teşkkürler.

h-ig41uatx anakartım 775 pin ve bu anakartımda kullanabileceğim en iyi işlemci nedir? xeon,quad farketmeksizin ne olursa olsun mümkünse oc performansı yüksek olsun iyi bir fan ve anakarta soğutma bloğu alıp oc edip kullanacam.

Teşekkürler iyi günler.

Geçenlerde Xiaomi ile ilgili bir başlık açtım,neden memnunsunuz neden değilsiniz? diye kimse memnun değilmiş donanımı dışında,

en çok bahsedilen kronik hatalar peki ya kronik hatalar sonradan (güncelleme) mı yoksa doğuştan (alındığında,güncellemesiz) mı?

Doğuştan ise gerçekten sorun ama sonradan ise herhangi bir sorun yok güncellemem olur biter ?

eğer sonradan ise bana 1500 tl ye kadar ikinci el xiaomi önerin eğer doğuştan ise, teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Hakkında
Meslek: Oto kiralama
İlgi Alanları: Teknoloji haberlerini takip etmek,Bilgisayar parçaları ile uğraşmak.
Forum İmzası:
Bana eski günleri sorma hayat.Babam derim tamamlayamazsın.
Forum İkinci El İmzası:
Hiç kimseyi, yalan söylediğini anlayacak kadar tanımak istemiyorum...
Hakkımda:
Bir kelebeğin canını yaktığında, sonraki gün özür dileyemezsin...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Otomobil
hyundai
Otomobil
hyundai
Mobil cihaz
asus
Operatör
turkcell
Oyun Platformu
ps3
Oyun Platformu
pc
Takım
Fenerbahçe
Steam
Steam
TV
LG
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Hitachi
Ekran Kartı
Power Color
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 166
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 227)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 59 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.