C

Yarbay
25 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 4)
Gönderileri
selam arkadaşlar bu konuda bu monitör hakkında paylaşım ve kullanan göremedim o yüzden bilgi paylaşmak için bu konuyu açtım monitör ayarları vs. kullanıcı yorumları gibi bilgi alışverişi amaçlı kullananlar var ise yorumlarını beklerim
arkadaşlar selamlar, rampage rmc 2019 kasa led kontrolcüsüne coolermaster i71c işlemci fani led kontrolcüsünü bağlamak istedim, fakat görsellerde gördüğünüz üzere

bu kasa kontrolcüsü 6 pinli

buda fan led pini
anakartım çok iyi değil msi h310 m pro vh bu anakartta led kontrolcü tok diye biliyorum
o yüzden bu fanın 4 pinli bağlantısını kasanın 6 pinli bağlantısına takmak istedim ama takamıyorum dönüştürücü varmıdır bu türde
selam arkadaşlar
samsung marka m3 portable harici diskim var daha düne kadar kullanıyordum ama şimdi pcye bağladığımda ışığı yanıyor ama pc görmüyor disk yönetiminde de görünmüyor dedim belki harf atarsam düzelir, ilginç olan evde mac book pro var bir tek onda açılıyor ve görünüyor
yani bu nasıl iştir işin içinden çıkamadım, bozuk olsa kablo kırık olsa mac nasıl görecek
yardımlarınızı bekliyorum 2 gündür kafayı yedirdi bana
arkadaşlar selamlar ekte gördüğünüz sistem hakkında bilgi istiyorum sizlerden çok uzak kaldım pc dünyasından o yüzden emin olamıyorum 3200 tl bu sistem sizce nasıl

yardımcı olursanız memnun olurum komple kasa

selamar eca marka hermetik sofbenimiz var, arıza yaptı servis geldi baktı halletti fakat şimdi soğuk suyu açınca da sofben devreye giriyor bu normal mi acaba yoksa tekrar servisi mi aramalıyım eşim önceden soğuk su açınca çalışmadığını söylüyor ısrarla bende tam emin olamadım
selamlar arkadaşlar jbl clip 2 bluetooth haporlör buldum 1 tane fakat orijinal mi sahtemi olduğunu anlayamıyorum fiyat uygun geldi sitenin birinde bunu anlamanın bir yolu varmı
arkadaşlar elimde 4 adet kingston marka 2gb 800 mhz ram mevcut yani toplamda 8 gb yapıyor fakat bunları 2 şer 2 şer taktığımda sistem açılıyor 4ünü yani 8 gb taktığımda sistem çalışmıyor anakart p35ds4 gigabyte anakart dual kanal neden çalışmaz bu ramler ramlerde sıkıntı yok ram slotlarındada sıkıntı yok
arkadaşlar merhabalar

elimde quadro fx 3700 ekran kartı var çıkma bu kartı yukarıda belirttiğim anakart ile kullanabilirmiyim ?

kullanamaz isem bu anakartta kendi nesli içinde uygun iyi bi ekran kartı önerebilirmisiniz ?

şimdiden teşekkürler
http://www.samsung.com/global/galaxy/gear-s2/

konusu varmı bilmiyorum ama beni çok etkiledi bu saat arkadaşlar gerçekten inovatif bi cihaz olmuş

LG 32LB652V 32" 3D SMART FULL HD LED aldım arkadaşlar carefourdan fakat kutu içinden sihirli kumanda çıkmadı sizde geri iade etsemmi kendimi kandırılmış gibi hissediyorum yoksa bu 32" tvlerden çıkmıyormu ona göre geri iade edeceğim, içinden çıkan kumanda kocaman kazulet gibi bişey
Hakkında
Meslek: mimar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.971
İkinci El Bölümü Mesajları: 73
Konularının görüntülenme sayısı: 83.419 (Bu ay: 626)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.204 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.