Yüzbaşı
17 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
37 üye
Görüntülenme
Toplam: 443 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Dün Twitter üzerinden kendileriyle konuşma sağladım.Ankara'da şimdilik Keçiören ve Çankaya'da çalışmalar var.İlerleyen zamanlarda diğer bölgelere gelebilir.Ben kendi açımdan da oldukça üzgünüm şu anda.Ankara Keçiören Emrah mahallesinde oturuyorum.Oturduğum bölge Aşağı Eğlence mahallesinin merkez kısmına oldukça yakın olmasına rağmen maalesef şu anlık Emrah Mahallesi için çalışma yapmayacaklar gibi duruyor.Yinede ben proje yapıldığı zaman kendilerini görürsem apartmanıma çekmeleri için kendilerine ricada bulunacağım.


Çalışmanın ne zaman başlayacağıda dile getirilmedi.Bu konuda bilgisi olan birisi varsa ve paylaşırsa çok mutlu eder.Yada projenin başladığını gören birisi varsa, fotoğraf atarsa çok mutlu eder.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b3/17/bd/b317bdc8d6d9b37a9260195868058909.jpeg&t=0&width=480&text=1

OLED TV almayı düşünüyorum ama Burn in sorunu beni çok düşündürüyor arkadaşlar.Şu an 65CX6LA serisine bakıyorum.Geçmiş yıllardaki Burn in sıkıntıları biraz daha giderilmiş sanırım.Ama yinede var deniliyor.11 Ocakta'da CES 2021'de yeni OLED TV'ler duyurulacak diyorlar.Gelecek LG C1 serisinde bu sorunu daha çok giderirler mi? Yoksa sizce beklemeyin 65CX6LA almalı mıyım?


Burn in sorununun genelde Ulusal kanallarda sıkıntı çıkardığı söyleniyor.Kaç saat aynı kanalda kalırsa burn in sorunu çıkartır? Yani 2-3 saat bir kanalı izleyip başka bir kanala geçilse sıkıntı yaratır mı? Ben daha çok konsol tarafında, Netflix tarafında kullanırım TV'yi ama ailedeki diğer bireylerin arada sırada ulusal kanalları açma ihtimali var.Bazı arkadaşlar madem ulusal kanal izleyecek ailendeki bireyler, neden LED, QLED TV varken OLED'i seçiyorsun diyebilir.Bir bakımdan haklılarda ama zaten arada sırada ulusal kanalları açarlarsa onlar açarlar.Ben daha çok konsolda kullanmak için alıyorum.O tarafta o renk şölenini yaşamak istiyorum.Ama siz yinede yok sen kesinlikle OLED alma derseniz, düşünürüm taşınırım elbette.Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar? Bana yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

Öncelikle herkese selamlar.Ben şahsen Balıkesir Susurlukta oturuyorum.Burada 16 Mbps Türknet ADSL tarifesi kullanıyorum.Alabildiğim maksimum hız 10 Mbps.Diğer insanlarda ya ADSL tarifelere 85 TL veriyorlar ya da simetrik internetlere 150 TL gibi paralar ödüyorlar.Eminim benim gibi diğer birçok arkadaşta aynı sorundan muzdarip.Türknet bildiğiniz üzre İstanbul ve İzmir'de 1000 Mbps verecek altyapısını kurmaya başladı.Ama diğer yerler için hiçbir atılım yok.Ben artık diğer yerlere ve İstanbul/İzmir harici diğer ISS kullanıcılarına ve kendi müşterilerinede artık bu hizmeti sağlamak için çalışma yapmaları gerektiğini düşünüyorum.Gelin, bu konu Türknete yansıtabilecek bir sesimiz olsun.Belki gerçekten müşteri kazanacakları yerlere, İstanbul ve İzmir haricide diğer yerlere bölge farkındalığı oluşturmadan altyapılarını getirirler.Ben şahsen bu sorunu şu şekilde çözüme kavuşturabileceklerini düşünüyorum.Bence Türknet fiber 1000 Mbps isteyen bölgeler, belli bir insan kitlesi toplayıp (Türknetin sayısını en az kendisi belirleyecek şekilde, örneğin; en düşük sayı:60) bölgelere bu altyapıyı ssğlamalı.Ve şunada eminim.Ben ve benim gibi diğer birçok arkadaşta diğer ISS'lerin verdikleri sorunlardan sıkıntılar çekiyorlar.Madem Türknette böyle bir durumla öne geçmek istiyor, Türknet için en büyük avantaj vakti bu vakit olsa gerek.1000 Mbps isteyen bireylere (yakında geleceğiz) sözleriyle değilde daha çok yukarıdaki anlattığım tutumda davranmalarının onlar için çok daha iyi olacak diye düşünüyorum.


Diğer ISS'lerin sunduğu tarifelere, tarifelerin hak etmedikleri paraları saçıyorlar.Türknetin fiber tarife fiyatları çok uygun.Bence kendi bölgesinde kötü hizmet alan çoğu kişi konuyu iyice kavrayınca (fiber hizmetin ne kadar önemli olduğu ve Türknetin bu kadar uyguna paketler verdiğini) Türknete düşünmeden geçiş yapacaklardır.Siz ne düşünüyorsunuz? Sizcede dediğim şekilde, altyapı döşemelerine girişmelerinin vakti gelmedi mi? Ben ve benim gibi binlerce insan bu hızı veya bu altyapıyı istiyordur, eminim.Bu sorunların artık sona ermesini istiyordur..

HITMAN III [PlayStation 5 ANA KONU]


Şu anlık sadece PlayStation 5 için duyurulan HITMAN III, Ocak 2021'de çıkışını gerçekleştirecek.Tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YENİ BİLGİLER GELDİKÇE GÜNCELLENECEKTİR.
Diğer konudan devam:
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142184256Ubisoft, Assassin's Creed serisinin yeni oyunu Assassin's Creed: Valhalla'yı duyurdu.Oyun 'VİKİNGLER'in döneminde geçecek.Yarın 4 dakikalık Premiere videosu paylaşılacak.

Detaylar YAKINDA paylaşılacak...
Ben Paris Game Week'de duyurulacağını düşünüyorum.Şubat söylentisi var gerçi ama ben o söylentinin pek doğru olduğunu düşünmüyorum açıkçası.Peki sizlerin düşüncesi nelerdir? Ne zaman duyurulacak? Ve konsoldan beklentileriniz nedir?
Hakkında
Konum: Ankara, Elmadağ
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Oyun Platformu
ps4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 528
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 530
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 4.869)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 609 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.