Er
07 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Liseden tanıdığım Kızla Markette karşılaştım merhaba diye giriş yaptım konuştuktan sonra numarasını Aldım telefondan sohbet ettikten sonra buluşmaya davet ettim Kızın bana hafiften gönlü vardı Hemen kabul etti kızla kafede buluşma ayarladım ertesi gün giyindim parfümü bastım şekil şekil gidiyorum gittim oturdum kızı beklemeye başladım Kız geldi Konuşmaya başladık eski sevgililer konusu açıldı sevgilim yok dedim yüzü güldü adeta Yavaştan kalktık Evine doğru gittik Evine bıraktım eve döndüm 1 hafta konuştuk Kız evine davet etti hemen kabul ettim yola koyuldum sessizce kızın evine girdim Oturduk şarap açtı muhabbet etti Kız benden hoşlandığını söyledi bende dünden razıydım hemen Bende senden hoşlanıyorum aslında dedim Kız Dudaklarıma Yapıştı nabıyosun dedim Hemen yüzüne gür ve şiddetli bi şekilde ossssurdum zart diye ses çıktı

buda böyle bi anım

en kral üniversite okuyanın işsiz kaldığı ülkede üniversite okumak aptallıktır 2 sene sınava çalışmaktansa 2 sene işe girip para kazanıp bu ortadoğu bataklığından kurtulun

dil okuluyla gidip universite okuyup kalıcı kalacağım sizce hangi ülke sormak istedim

Şaka şaka

Direksiyon seti yapımında kullanmak için çok turlu potans aldım bağlantıları dogru olsa bile titriyor anlayan varsa yardım

Hakkında
Forum İmzası:
Amd Ryzen 3100/8x2 Apacher Panther Ram 3000 Mhz/Sapphire RX5500 xt 8GB/Asus prime B450 Motherboard/Toshiba kioxia 480 gb ssd/Cooler Master MasterWatt 650w PSU
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 210
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 246 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.