Yüzbaşı
22 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
okuldan ödev veriler ugrastım ama bir turlu yapamadım.

5 5 5 5 5
5 3 3 3 5
5 3 1 3 5
5 3 3 3 5
5 5 5 5 5

böyle bir çıktıyı tum tek satılara göre veren program. Nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.
Carşamba günü sınıfın önunde sunum yapmam lazım ilk vize notlarımız bundan verilecek. Fakat ben şu ana kadar bütün hocanın ve sınıfın dikkatini çekebilcek bir konu bulamadım. Konu serbest bu arada. Gecen hafta dünyanın yedi harıkası, renklerin özellikleri falan filan anlatıldı.Ne olabilir sizce? lütfen üreme felan demeyin
Evet arkadaşlar ataköyde oturuyorum neredeyse her evin köpeği var. Köpeklerine fazla zaman ayıramıyorlardır diye düşünüyorum sizce tutarmı bu iş? öğrenciyim hem eglence hemde birazcık harclık olsun. Sizin fikrinizi almak istedim.
arkadaşlar bazı bölümlerin yanında bir normali birde (UOLP-Southern İllinois Un. Edwardsville) yazıyor bu nedir bilen var mıdır?

Endüstri Mühendisliği

Endüstri Mühendisliği
(UOLP-Southern İllinois Un. Edwardsville)
Konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim. Bir fotografın belli bir kısmını renklendirip diğer kısımlarını siyah beyaz yapmaya çalışıyorum. Bunu en kısa yoldan yapabileceğim bir program biliyormusunuz? Resimde olduğu gibi.

Sahip olduğumuz atkıları burda paylaşalım

şimdilik bu kadar
Edebiyattan pek anlamıyorum. Bu şiiri bilen var mıdır bana ödev verildi ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Söz sanatları teması hangi akımdan etkilendiği vb bilen varsa yardımcı olablir mi?

SERENAT
Yeşil pencerenden bir gül at bana
Işıklarla dolsun kalbimin içi,
Geldim işte mevsim gibi kapına.
Gözlerimde bulut, saçlarımda çiy.

Açılan bir gülsün sen yaprak yaprak
Ben aşkımla bahar getirdim sana,
Tozlu yollarından geçtiğim uzak
İklimden şarkılar getirdim sana.

Şeffaf damlalarla titreyen ağır
Goncanın altında bükülmüş her sak;
Senin için dallardan süzülen ıtır,
Senin için, yasemin, karanfil, zambak.

Bir kuş sesi gelir dudaklarından,
Gözlerin gönlümde açan nergisler,
Düşen bir öpüştür dudaklarından
Mor akasyalarda ürperen seher.

Pencerenden bir gül attığın zaman
Işıklarla dolacak kalbimin içi.
Geçiyorum mevsim gibi kapından
Gözlerimde bulut, saçlarımda çiy.
Ahmet Muhip DRANAS
Bilgisayarmda 2 harddisk var. Format attıktan sonra diger harddiski görmuyor bilgisayar napmalıyım arkadaşlar şimdiden teşekkürler....
Intel Desktop Board D865PERL: i865PE MCH; ICH5R; 400/533/800MHz QPB; 4 DIMM maks. 4GB PC2100/PC2700 ya da PC3200 (DDR400) bellek; dual-kanal bellek bus desteği , AGP 8x, 5 PCI slotu; 2-kanal ATA-33/66/100; 2-kanal Serial ATA-150 kontrolör (ICH5R) , RAID 0 desteği; 10/100/1000Mb/s Ethernet kontrolör; 8 USB 2.0 ; optional FireWire desteği on certain mainboards; 6-kanal AC’97 ses; ATX.

ana kartım bu fakat sata mı ide mi alıcamğımı bilmiyorum 250-300 gb civarı almayı düşünüyorum ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
arkadaştan bir müzik gurubunun konser dvd sini almıştım fakat rar.dan çıkardığımda konser şarkılar halinde bölünmüş yani her bir şarkıyı ayrı bir video olarak yapmışlar geri onu nasıl birleştirebilirim şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Meslek: öğrenci
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.146
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 13.795 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.