V

Onbaşı
23 Nisan 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri

https://www.amazon.com.tr/dp/B0000AKGRQ

Daha önce konusu açılmıştı biliyorum. Ama konu biten sıcak fırsatlara düştüğü için yeniden açtım. son 1 adet kaldı.

Bugün arkadaşın yanına gidiyordum uberden kuponumu kullanayım dedim.

Neyse cağırdım taksiyi geldi 15-20dakika sonra varış noktasına gelirken adam 40₺ oldugunda yolculuğu sonlardırdı sonra 2dakika sonra taksiden indim 50₺yazıyordu dedim nedir borcumuz dedi 50₺ dedim kupon kullandım dedi yok mok uberle konuşun verdim adamın 50₺sini baktım yoluma.

Taksici işin kurnazlığında her ne kadar uber altında da olsa bu SARILAR TAM BİR ÇAKAL.

Ubere talep açtım beklemedeyim şuanda

70TL'ye 50TL oluyormuş.

Arkadaşlar CP 15'li Large Yumurta 9.50TL iki tane bundan ekleyip. Yanına Ruffles Partiboy 2 tane cips+1 tane 1tllik biskuvi eklerseniz fiyat 21TL. Normal şartlarda 30lu yumurtalar 24TL'den başlıyor. Böylece 30lu yumurta aşağı yukarı 11-12TL civarına geliyor.

Alternatif: İsterseniz 4 tane 15'li ekleyip 28TL ödeyebilirsiniz.

Arkadaşlar daha önce getiri bir çok kez kullandım. Gerek kuponlarla gerek kuponsuz. Lakin son 3 siparişimde de GETİR hesabıma kupon tanımlamış bende sipariş verdim kuponuda ekledim. Bugun kart ekstrelerime bakarken 34.25TL çekilmiş 3 siparişden de ben 14.25TL çekmesini beklerken. Müşteri hizmetlerini aradım dedim böyle böyle bana verdikleri cevap kupon gözükmüyor siparişinizde.

Yani dedim ben yalan söylüyorum kupon kullandım kendi gözlerimle gördüm diyorum. Yok diyor efendim kullansanız gözükürdü dedi.

Bir de daha önce aynı kartla çok kampanyaya katılırsanız kupon düşürmeyebilir dedi.

Çok saçma bir şey değil mi kuponu veriyorsun hesaba kullandırıyorsun fiyattan düşürüyorsun ama karttan çekerken neyse onu alıyorsun.

Daha da GETİR den bir şey söylemem bu kadar müşteriyi KANDIRMAya yönelik hareket olmaz olsun.

Arkadaşlar daha önce getiri bir çok kez kullandım. Gerek kuponlarla gerek kuponsuz. Lakin son 3 siparişimde de GETİR hesabıma kupon tanımlamış bende sipariş verdim kuponuda ekledim. Bugun kart ekstrelerime bakarken 34.25TL çekilmiş 3 siparişden de ben 14.25TL çekmesini beklerken. Müşteri hizmetlerini aradım dedim böyle böyle bana verdikleri cevap kupon gözükmüyor siparişinizde.

Yani dedim ben yalan söylüyorum kupon kullandım kendi gözlerimle gördüm diyorum. Yok diyor efendim kullansanız gözükürdü dedi.

Bir de daha önce aynı kartla çok kampanyaya katılırsanız kupon düşürmeyebilir dedi.

Çok saçma bir şey değil mi kuponu veriyorsun hesaba kullandırıyorsun fiyattan düşürüyorsun ama karttan çekerken neyse onu alıyorsun.

Daha da GETİR den bir şey söylemem bu kadar müşteriyi KANDIRMAya yönelik hareket olmaz olsun.

Hakkında
Meslek: Compurter Programmer
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 252
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.921)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 134 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.