V

Er
16 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ayt fen temelim var. Dil bilgisi konularım bitti. Önümüzdeki 3 ay tyt mat fiz kim bio geo ve ayt mat çalışmaya devam edicem. Martın sonuna ayt mattan Lti kalacak. Sizce nasıl programım öneriniz var mı?
Var mı?
Soru çözüm grubu varsa girebilir miyim? Mezunum dershaneye gitmeyeceğim
Soru çözüm grubu var mı ?
Liseden yeni mezun oldum parasal sıkıntılarım var.2 aydır iş arıyorum bulamadım. Geçen gün bir aracı vasıtasıyla eşya taşımaya gittik. Paraya ihtiyacım var diye her türlü işi yaparım dedim gittim. 2 haftadır paramı vermiyorlar. Bütün gün it gibi çalıştım para için ama para vermiyorlar. Sürekli erteliyorlar. Ne kadar zor durumda olan insanı bu hale sokan varsa soyunu sopunu ....
Bu sene mezunum hiçbir yeri yazmayacağım sınav kötü geçti. Açıklanmadan bir şey denmez ama istediğim yer gelmicek . Sizce geç olur mu?
Liseden yeni mezun oldum. İş arıyorum 1 haftadır. Bir tane yer bulamadım. 500 yere sordum. Başvurduklarım da oldu. Her işte tecrübeli eleman istiyorlar. Al işi öğret bu tecrübe vahiyle mi inecek ... Birde şey var. Herkes bayan eleman arıyor. Biz ölelim zaten niye varız ki? Allahım sen sabır ver parasızlık çok kötü
Yılbaşı geliyor biliyorsunuz bütün foruma mutlu ve huzurlu yıllar dilerim. Son 5.5 ay kritik bir zaman. Kırılmaların ve 15 tatilin içinde barındığı bir süre. Tecrübeli mezunların bu aylar için önemli tavsiyelerini öğrenmek isterim. Neler yapalım 12'ler olarak bu sürede? Ne önerirsiniz?
Çoğumuzun derdi olan tyt benimde kötü geliyor nefret ediyorum ilk oturumdan neyse .
Ocağa kadar tyt türkçe tyt fizik kimya bio ve mat götürüyorum şuan 55 felan geliyor hedefim 90+ yapmak
Bunu yaparkende 11 fizik kimyasını götürücem tekrar edicem ocağa kadar 11 fiziği kimyayı bitiririm bioya en son bakayım diyorum birde ayt mat çözücem.
12 konularınıda okuldan gelince 1 saat felan tekrar etmeyi düşünüyorum
Nasıl plan daha iyi yapılacak bir öneriniz varsa dinlemek isterim görmediğim yanlışlarım vardır.
Yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
Mâlum 12lerin sınav haftaları geldi ve 2.5 hafta sürecek bizimkisi. 2.5 hafta tamamen çöpe gidicek gibi hissediyorum. Çalışmasam notlar düşücek. 12. sınıf gerçekten iğrenç bir dönem var mı iyi geçiren bu dönemleri
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 226
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 127)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 86 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.