Çavuş
14 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Muhasebecim 50-100-150-200-300 gibi küçük mevlada ki gider faturalarını onlara vermememi söylüyor.Gider olarak sayılmıyo mu düşük mevlaılı faturalar? Yoksa muhasabecim sadece kendi menfaatini düşünerek gider faturası olarak verme mi diyor düşük mevlalı faturaları ???

Ürünü yeni alınmıştır. DRAM ışığı yanıp sönüp bilgisayar reset atıyordu ilk start verilişinde anakart. Servise gönderdim ve bir çipin yanında ki lehimleri gösteren bir resim atılıp bu sorunun kullanıcı hatası olduğunu. Tamiri için ücret edememin gerektiği söylendi. Fakat kullanıcı hatam hakkında bir bilgi alamadım. Sadece arızalı olduğu yeri gösterip burası kullanıcı hatasından dolayı arızalı şeklinde bir dönüş oldu.

Anakartın arızalı olduğunu dediklerin yerin fotografını da ekliyorum. Sizce bu ücreti ödemem haklı bir durum mu? Bana üretim hatasından kaynaklanan bir arıza gibi geldi. Üretim hatasının bedelini üstüme yıkmışlar gibi hissediyorum. Ne yapabilirim bu durum için? Ne önerirsiniz?


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8a/a7/c1/8aa7c15f7e0b69fe31d4cd56afb366dc.jpeg&t=0&width=480&text=1
Sistem ve Tercihleri
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 67
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 276
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 77)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 253 (Bu hafta: 7)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.