M

Teğmen
16 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar. Günlük kullanım için alacağım ve max 15 km civarı güzergahta kullanacağım şehir bisikleti almak istiyorum. Salcano ve Claud Butter arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. İkisi de en ucuz 600 TL civarında. şimdiden Teşekkürler!..
Arkadaşlar Merhaba. Goodyear f1 Eagle asymmetric lastik almak istiyorum. Ebatları 225 45 17 olacak. Kliksa da y hız endeksli olan 230 tl, v hız endeksli olan ise 310 tl. Aracın bravo 1.6 Multijet 105bg. V yerine y endeksli lastik alırsam problem olur mu? Geç ısınma vs. Şimdiden teşekkürler
1.6 multijet bravo sahibiyim. Resimde görülen parçadan su sızdığı için motor su eksiltiyor ve hararet yapıyor bu parçanın ne olduğunu bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar kullanmak istediğim bazı ağır programlar var(Solidworks,Autocad vb.) ama bilgisayarımı her yere götüremiyorum. Sorum şu; bu programları yükleyebileceğim ve internet üzerinden bağlanarak kullanabileceğim bir sistem varmı. Yani internete bağlanabilen her cihazda, bu programları bu sistem üzerinden kullanmak istiyorum. Böyle bir hizmet var mı?
Arkadaşlar Mitsubishi Electric Axess karta taksit yapmadığı için bu makinayı düşünüyorum. Bütçem 2000 civarı. Yardım ederseniz çok sevineceğim.
Selam. Arkadaşlar otomobillerin fabrika verilerindeki max güç sadece belli devirlerde veriliyor. Mesela 4500 devirde 120 hp gibi. Ama ben 2000-3000 devir arasında kullanıyorum, hatta neredeyse 3000 i geçmem. Acaba araçların özellikle pratikte en çok kullanılan2000-3000 gibi devirlerdeki güçleri ne kadardır? Motorların bu şekilde verileri varmı?
Selam arkadaşlar.

Ben Autocad ve belki ileride Solidworksle çalışacağım. Bunlarla çalışabileceğim bir programlama dili var mı?

Benim aklımdaki Visual Basic. Bunun dışında önerebileceğiniz bir programlama dili varsa lütfen yazar mısınız?

Eğer VBA derseniz VBA 6 mı yoksa VBA.NET mi? (Programlama hakkında çok az bilgim var. SIfırdan başlayacağım gibi bişey.)

Şimdiden teşekkürler. Foruma ancak Pazartesi dönebilirim. İyi akşamlar
Selam arkadaşlar. Kardeşim eşit ağırlıkçı ama ben onu sayısaldan sınava sokmak istiyorum. Çok zorlanır mı?
S.A. arkadaşlar ben bu forumu neredeyse 5 yıldır takip ederim. Severim. Bilgisayara oturup interneti açtığımda çoğu zaman google' a yazdığım şey "donanım haber oto" dur. Neden çünkü bu ortamı samimi buluyorum. % 99 umuz belki birbirini görmemiştir. Birimiz Kars'ta birimiz belki Edirne'dedir. Ama bunun önemi yoktur. Birinin otomobil konusunda başı sıkıştığında tecrübeli arkadaşlar veya abiler (Taner Göde abimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum) yardımcı olur, tavsiyelerde bulunur. Bazen otomobil geyikleri yaparız, ortamı samimi bulduğumuz için bazen hayallerimizi yazarız ki bunu gösteren konu başlıkları da vardır. Velhasıl-ı kelam biribirimizin kardeşiyiz.

Geçende Skoda Superb Combi konusuna, ileride bir skoda sahibi olursam ne tür değişiklikler yapacağımı yazmıştım.

1-Amblemini değiştirmek(Hatta skoda'nın ambleminin hoş olmadığı ile alakalı bir konu açılmıştı)

2-Skoda yazısını kaldırıp şirketin eski adını yazdırmak.(Laurin&Klement)

Evet belki hiç arabam olmayacak belki de sadece 2. eline sahip olacam ama işte herkesin sohbeti renklendirmek için yazdığı şeylerden ben de yazdım. Ama jay jay justified rumuzlu kişiye artık ne olduysa(skodanın isim hakkı ona ait herhalde) alıntıdaki cevabı yazmış.

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: Mirkan47

Gerçi konuyla alakası yok ama ...

Allah izin verir de bir skoda sahibi olursam, kesinlikle o amblemi o arabada barındırmam(motorun korumalığının üstündeki dışında). Skoda ismini de(yaw abi hakikaten kulağa hoş gelmiyor) direkmen Laurin&Klement(Çift isimler her zaman daha karizmatiktir) olarak değiştiririm. Laurin&Klement amblemini(1904-1923) de biraz düzenler, ızgaranın üstüne, bagaj kapağına bir de direksiyona taktırırdım. Ha nasıl yapardım bilmiyorum ama bir yolu vardır muhakkak.

Düşünsenize skoda yerine(ne yapayım arkadaş aklıma hep çarpık bacak geliyor)

LAURIN&KLEMENT

VAYY BEE!..

(Not:ŞAHSİ fikrim, düşüncem veya hayalim. Artık ne derseniz)

"Bi' doktora görün derim."

Arkadaş bir doktora görün yazmış. Kardeşim zaten konuların bazılarını ciddiye alırsan doktorluk(Örn: Vitesi Çat diye 4'e atmak, Uçmak, kaçmak daha bir sürü geyik). Adı üstünde muhabbet.

Bu DH kardeşliğine sığmaz. Eğer yazdığımı beğenmediysen cevap yazmazsın. Hakarete ne gerek var?

Ben de sana hakaret edebilirdim . Şikayet de edebilirdim ama etmiyorum diğer DH Kardeşler de okusun istedim. Ben de gerçek ortamda oto muhabbeti yapamadığım için "Sanal ortamdaki Gerçek Kardeşlerimle" yazışıyorum.

Eğer haksızsam yazın.

Yok eğer haklıysam desteğiniz için "+1" lerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar biliyorunuz ki laptop'ın ekranını kapattığınızda laptop otomatik olarak bilgisayarı beklemeye alıyor. Ben laptop ı lcd monitöre bağlayarak auto cad çizimlerinde sadece lcd yi kullanmak istiyorum. bu yüzden de laptop çalışır vaziyetteyken ekranını katlamak istiyorum ama yine de beklemeye alıyor. Bunu nasıl önleyebiliriz. Yani laptop bu şekilde ayarlanabilir mi?

Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 161
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 52.109 (Bu ay: 412)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.