Binbaşı
16 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar elime 1 tane reeder a8i quad tablet geçti açtığım zaman bir kitap resmi çıkıyor ve açılamıyor diye hata veriyor

ses açmaya basarsamda bir menu geliyor kendi sitesindeki adımları uygulamak istedim ama yükle olmuyor lütfen yardımcı olurmusunuz?
merhaba arkadaşlar elime 1 tane reeder a8i quad tablet geçti açtığım zaman bir kitap resmi çıkıyor ve açılamıyor diye hata veriyor

ses açmaya basarsamda bir menu geliyor kendi sitesindeki adımları uygulamak istedim ama yükle olmuyor lütfen yardımcı olurmusunuz?
elimde 3 tane word dosyası var a,b,c bunlardaki metinleri x dosyasına almak istiyorum metin dosyadan ekle ile alınıyor ama a dosyasında değişiklik yapınca bu x dosyasına yansımıyor excelde bu olabiliyor ama word programında nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı? acaba
merhabalar birşey danışmak istiyorum app invertor ile yaptığımız uygulamayı apk yapıp istediğimiz telefon ve tablete başka bir uygulama yüklemeden direk bu apk yı yükleyebilir miyiz? Evet ise ne yapmamız lazım
Merhabalar
Asus B150M-C i5 6200 işlemcim ve 16 Gb Ram bir kasam var. çok oyun oynamam az oynarım uzun vadeli aşağıdaki ekran kartlarından hangisini almamı tavsiye edersiniz acaba? bunlardışında bu civarda fiyat oalrak tavsiyeniz var ise onuda öğrenebilirim

1-Asus Amd Radeon R7 240 OC 4GB 128Bit DDR3 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (R7240-OC-4GD3-L)
2-Asus Nvidia GeForce GT 730 4GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GT730-4GD3)
3-Palit GeForce GT 730 4GB GDDR5 Ekran Kartı NE5T730013G6-2082F
4-Quadro AMD 4GB R7 240 4GD5 DDR5 128 Bit HDMI DVI 16X (PCIe 3.0)

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
biliyorum bıktınız ama en son 10 yıl önce ekran kartı aldığım için baya bir uzak kaldım şimdiki kasam Asus B150M-C i5 6200 işlemcim ve 16 Gb Ram mim var hangi ekran kartını almayı önerirsiniz biraz bakaym dedim ama anlamadım pci express var 3.0 var varda var 2 veya 4 gb pahalı olmayacak ama f/p oalrak önerebileceğiniz bir ekran kartını alıp dua edeceğim oyun çok az oynuyorum öyle üst düzey oyunlarda oynamam zaten ancak dvi ve hdmi çıkısı olması lazım çift ekran kullanıyorum çünkü

şimdiden çok teşekkür ederim.
Merhabalar Elimde 16x2 ve 5110 lcd ekran var youtube ve sitelerde ne kadar uygulama var ise yapmaya çalıştım ama ancak ekran ışığı yanıyor aynı resimlerdeki gibi ben nerede hata yapıyorum yoksa elimdeki malzeme mi hatalı lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim.

örnek kodum
#include <LiquidCrystal.h>
LiquidCrystal lcd(12,11,5,4,3,2);

byte ozelkarakter[8] =
{
B00000,
B00000,
B01010,
B00000,
B10001,
B01110,
B00000,
B00000,
};

void setup() {

lcd.begin(16,2);
lcd.clear();
lcd.setCursor(0,0);
lcd.print("OZEL KARAKTER");
lcd.createChar(1, ozelkarakter);
lcd.setCursor(0,1);
lcd.write(1);
}

void loop() {

}

merhabalar telefonum bozulduğu için servise verdim yeni telefon verdiler bende hemen itunes ayarlarını yükledim eski bir oyunum cıktı en son seviye olan oyunumu geri getiremedim açıkcası hiçbir bilgisinide hatırlamıyorum tam 1 sene oldu baslayalı 2-3 kere telefondan telefona tasımıstım o yüzden en sonuncusu yedekleridne kalır diye onemsemedim ne yapmama lazım acaba
Merhabalar örneğin www. diye olmayan bir site yazdığımda ie chro ve mozillada aynen şu şekilde bir hata çıkmakta bana Aradığınız sayfa bulunamadı fakat aradığınız herşey Vitringez.com’da sonrada bu vitringez açılıyor bu nedendir ve nasıl engellerim
merhablar elimde anakart asus b150m-c var ve biosu grafik bunu normal eski görünümlü bios yapabilir miyim ikinci sorum ise her açılısta siyah ekranda ctrl+ ... mebx diye bir yazı çıkıyor bu nedir bunu nereden kapatırım şimdiden cevaplarınız için teşekkür edeirm
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.769
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 345.117 (Bu ay: 996)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 97 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.