A

Binbaşı
05 Kasım 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam, Çin'den satınaldığım media m5 lite model tablete google ürünlerini kuramıyorum. Play store ve youtube açılıp kapanıyor. Nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim. BU arada cihazda android 8 yüklü.
Arkadaşlar selam, d7000 18-105 kit ile bir süre önce satın aldım. Daha çok doğa ve manzara fotoğrafları çekebileceğim elimdekinden daha kaliteli bir lens araştırıyorum. Öncelikle tak-kullan olarak taşıyabileceğim en iyi lens hangisidir? Ayrıca makro çekimler için mutlaka makro lens almalı mıyım? teşekkürler
Arkadaşlar selam; ssm 2164 numaralı entegreyi bulamadım. Acaba satıldığı yeri bilen yada elinde bulunduran biri var mı? teşekkürler
Amfi den iyi anlayan bir arkadaşın yardımına çok ihtiyacım var. TIP35-36 ile çalışan bir amplifikatör ama bir türlü tamir etmeyi başaramadım. Transistörleri takar takmaz tıp36 uçuyor. Bozuk transistör de yok. Baka baka baktığımı göremez oldum. Rica ediyorum biri yardım etsin. İstanbul anadolu yakasında olan biri olursa ziyaret edebilirim.teşekkürler
arkadaşlar bu entegreyi hiçbir yerde bulamadım. Bulabilen varsa insanlık namına haber versin :)
İstanbul'da troid trafo tamiri yapan bir yer var mı arkadaşlar?
Bu iş ile uğraşmış ve elinde hazır devre olan varsa çok memnun olurum.
biraz önce de yardım istemiştim fakat konu silinmiş. Hangi yongalı anakart daha akılcı olur. 1156 soketli işlemcilerle çalışan x58 yok.
Yıllar önce foruma kaydolduğumda bilgisayar ve o/c için çok zamanım vardı. Çok güzel günlerdi. İşler yoğunlaştıkça bilgisayarıma ayıracak zamanım kalmadı. Tabi ki modeller, ürünler çok çabuk değişti. Şİmdi yeni bir makina almak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla işlemci soketi değişmek üzere. Acaba yeni çıkan 1156 sokete göre işlemci+anakart alınmalı mı yoksa 1366 i7 920 +p6t en iyi seçim mi? Yeni yonga seti x58 gördüğüm kadarıyla 1156 yı desteklemiyor.Sözün kısası işler hayli karışmış. Eğer para fazla sorun değil ise hangi işlemci+anakart almak daha mantıklı olur. Ya da biraz daha mı beklemek lazım? Aldığımız makina en azından bir süre idare etsin. İyi çalışmalar
asus p6t anakart ve i7 işlemci alacağım.Ocz reaper 3x2 2000 mhz ram bakıyorum sizce doğru seçim mi?
Hakkında
Hakkımda:
616C66616C6F676F.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.486
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.595
Konularının görüntülenme sayısı: 86.179 (Bu ay: 334)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.