I

Yüzbaşı
13 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba. Continental Premium Contact 6 (CA71db) ile Bridgestone Turanza T005 (BA71db) arasında kaldım. Bu lastikler hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Normalde Bridgestone düşünmüyordum,yalnız t005 yeni ve kaliteli bir model. Etiket değeri de iyi. Kaliteli bir yaz lastiği istiyorum. Ebat 225/55R19
Merhaba. Aracım için 225/55R19 ölçüsünde yaz lastiği bakıyorum. Hankook Ventus Prime 3 K125 ya da Goodyear Efficentgrip Suv arasındayım. Bu lastikleri kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse sevinirim. Sağlıcakla kalın...
Merhabalar. Aracım için 225/55R19 yaz lastiği araştırıyorum. Bu ebatta lastik kullanan varsa ve tecrübelerini paylaşırsa çok memnun olurum. Daha önce bu çapta bir lastiğim ve suv aracım olmadığı için tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur.
Arkadaşlar merhaba. Ford S-Max,Galaxy ya da Seat Alhambra tarzı mpv'ler hakkında bilginiz var mı? Bildiğiniz üzere bu tarz araçlar ülkemizde çok az bulunmakta. Ben de aracımı sattıktan sonra mpv düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Aracımın kitapçığı ve yedek anahtarı ikinci sahibine teslim edilecektir. Fiyatının muadillerine göre uygun olmasının sebebi çabuk satmak istememdir. Yerine mpv alacağım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-ilk-sahibinden-hatasiz-742214989/detay
Arkadaşlar 4 ileri tork konvertörlü tam otomatik şanzımandan anlayan dürüst bir usta biliyor musunuz? İstanbul Avrupa yakası öncelikli. Olmadı Anadolu yakası da olur.
Herkese merhaba. Bir ara Citroen C Ellyse 1.6 HDI kiralamıştım. Kiralama süresi sonunda 420 km'lik yolun genel ortalaması 4.0litre/100 km idi(yol bilgisayarı verisi). Depoyu doldurduğumda ise söz konusu tüketim miktarı çok daha yüksek çıkmıştı. Fark 1 litre/100km'ye yakındı. Araç 15000kmde temiz bir araçtı. Dolu depo al,dolu depo ver şeklinde kiraladım. Tabi ki ben alana kadar olan kullanımı bilemeyeceğim için tam olarak yakıt tüketimini ölçmek mümkün olamaz, ancak yine de düşük tüketimiyle ünlü bu tarz araçları kullanan kişiler gerçek depo ölçümlerini bizlerle paylaşırlarsa güzel bir konu olacağını düşünüyorum. Hepimizin bildiği gibi yol bilgisayarı genelde depo ölçümüne göre düşük gösteriyor. Acaba gerçekte fark ne kadar öğrenelim...
Arkadaşlar merhaba. Ön ve arka fren balatalarımın fotoğrafları aşağıdadır. Sizce değişmesine gerek var mı?

Niye sorduğuma gelince, bana göre değişmesine daha çok varken yetkili servis benimle aynı fikirde değil. Hemen değişmeli bitik diyor.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba. Kısmet olursa eşim ve kızım ile birlikte Balkan turu yapmak istiyoruz. Aracımızla Kapıkule'den çıkacağız. Booking.com üzerinden rezervasyon yaptığımda kalınacak yerin adresi yazıyor;ama ben konumu direk navigasyondan açıp,git demek istiyorum. Bu mümkün mü? Muhtemelen mümkündür ben yapamadım. Mesela Google Haritalar ile denedim,olmadı. Olsa çok iyi olurdu. Çünkü haritaları çevrimdışı yüklemiştim. Şimdiden teşekkürler.

Dediğimi mümkün kılan bir navigasyon programı tavsiyesi de alabilirim.
Arkadaşlar arkadaşımın Opel Astra J 1.3 dizel aracının ekranında bu uyarı işareti çıkmış anlamı nedir? Araçta hafif bir yanık kokusu da olmuş. Teşekkürler şimdiden.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 850
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 365 (Bu ay: 716)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 648 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.