Binbaşı
04 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 220 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Merhaba. Türk Telekomdan hattımı taşıyacağım uzun zamandır netspeed takip ediyorum ama son zamanda zam yaptı 35mbit pakete. Gıbırnet fiyatı uygun geldi tabi kullanıcı yorumlarını biraz okudum ama net kullananlardan bilgi almak istedim. 35 mbit 70tl paketine geçilir mi?

Ocak ayında tt taahhüdüm bitmesi üzerine bimcelle geçiş işlemi yaptım. Geçtikten sonra çıkan faturayı da ödedim. Şimdi bana 22 şubatta fatura kesmişler. Tt arıyorum işleminizi yapamıyoruz diyorlar. Nasıl bir yol izlemeliyim. Başına gelen oldu mu?

Merhabalar. Şu an gerek kullanımı verek komisyon gerekse para yükleyip çekme konusunda güzel bir cüzdan öneriniz var mı?

Taahütüm bu ay bitiyor. 2 aydır hep aynı teklifi sunuyor tt. Ben de fiyat yükseltmek istemiyorum o kadar. Arayınca zaten 500 dk pakete 40 lira falan diyorlar. Neden yeni teklif gelmiyor?

Merhabalar. Çağrı merkezinden geçiş yapacağım bunu ama hat sahibinden istenenler neler? Hattım başkası adına. Onun bilgilerini vereceğim mecbur. Tc ve anne kızlık soyadı harici birşey soruyorlar mı ona göre isteyeceğim?

Sizce taahhütsüz şekilde vdsl destekleyen hattımda ne kullanabilirim?

Altyapı ttnet.

Binada dsmart üzerinden alan kişi hızından memnun.

Taahhütsüz denemek istiyorum ben de başka bir firmayı önerilerinizi beklerim.

Kodunuzu kullanmak için reklam yaparsanız dikkate almayacağım.

Garip şekilde internet sitelerinde normalde geçerli olsa da kullanılamıyor. Gittigidiyor hepsi burada trendyol falan. Şikayetvara baktım baya kişi sorun yaşıyor. Bunu kasıtlı mı yapıyor iş bankası?

Neden bunlar ele cebe sığan telefon üretmiyor. İphone arada çıkarıyor ona da bütçe yemiyor. Aynı görüşte olanların sövmesini talep ediyorum. Amacı küfür etmek olan bir başlık.

Reklamını gördüğüm fakat akbank mobilde hiç bir yerde üye olamadığım platform. Başarabilen var mı?

29 liraya gnc paketi kullanıyorum. Fazlasına ihtiyacım yok. Taahütüm bitecek. Gelen teklifler 45 liradan açıyor. Acaba nasıl bir yol izlemeliyim? Numara taşıma son yol.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 45 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.483
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 3.814)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.085 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.