M

Çavuş
31 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar selamlar,

Dubai 'den Playstation 5 getirtmeyi düşünüyorum. Acaba Türkçe dil seçeneği olur mu ? Bir arkadaşım sadece Avrupa 'dan satın alınanlarda Türkçe dil seçeneği oluyor demişti de, sizlere bir sorayım dedim.

Arkadaşlar selamlar,

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim, eğer yanlış yerde ise sizlerden af diliyorum ve meramımı anlatmak üzere sizlere yazıyorum.

28 yaşındayım, mesleğim makine ressamlığı, sektörde yaklaşık 6,5 senelik bir iş tecrübem var ve hala buna devam ediyorum. Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak gibi bir düşünce var aklımda, yakın zamanlarda ülke farketmeksizin yurtdışı dil okulu/eğitimi tecrübesi yaşayanınız var ise oradaki tecrübelerinizi eğer mümkünse buraya aktarmanızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhabalar, iyi günler.
Playstation 4 te, Call of Duty Warzone oynuyorum. Burada "Account" kısmından çapraz platformu kapattım. Şimdi gelen oyuncuların hepsi mi benimle aynı platformdan yani PS4'ten yada Xbox'tan geliyor yoksa sadece takım arkadaşlarım mı aynı platformdan gelip diğer gelenler yine farklı platformlardan mı geliyor nasıl oluyor.

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar, sevgiler.

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PlayStation
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 196
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 106 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.