E

Er
21 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Her Markayı Dinler

İstanbul Kurtköy'de 1995 yılından beri hizmet veren Dinler Mobilya, İstikbal, Bellona ve Mondi bayilikleri ile müşterilerine kaliteli ürünleri ve şıklığı seçebilme imkanını keyifli bir ortamda sunmaktadır.
Mağazalarını markalarına göre düzenleyen firma, müşteri ihtiyaçlarına göre ürün satış anlayışını tecrübeli ekipleri ile yapmaktadır. Dinler Mobilya, İstanbul mobilya mağazaları
• İstikbal Mağazaları
• Bellona Mağazaları
• Mondi Mağazaları olarak Kurtköy'de bulunmaktadır.

Dinler Mobilya Ürünler

Dinler Mobilya İstikbal, Mondi ve Bellona firmalarının üretim skalasında bulunan bütün ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır.www.dinlermobilya.com adresinden ürünler hakkında gerek görselleri gerekse ürünler hakkındaki bilgileri almak mümkün olmaktadır. Ayrıca güncellenen 2019 fiyatlarının da web adresinde bulunduğunu da belirtmekte fayda vardır. Sonuç olarak, evinize kaliteyi getirdik sloganı ile yola çıkan Dinler Mobilya 24 senedir sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Siteye Git
Mobil Tır Kiralama

Tanıtım yaparken, tanıtımını yaptığınız ürünün birçok kişiye ulaşmasını isterseniz. Stant açmak yerine mobil tır kiralayarak daha geniş bir alanda tanıtım hizmeti verebilirsiniz. Mobil sahne mobil tır gibi aynı görevi görür. Tercih size kalmıştır. Firmamız kiralama hizmetini teknolojik gelişmeler eşliğinde verir. Sahne tasarımından ses ve görüntü düzenine kadar her ayrıntı ile birebir ilgilenir. Mobil sahne kiralama hizmeti ve mobil tır kiralama ücreti birbirinden farklıdır. Nedeniyse farklı tasarımlara ihtiyaç duyulmasıdır.

Hizmet almak istediğiniz vakit firmamızı arayın. Sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sadece size özel tasarım yapılarak mobil sahne veya mobil tır teslim edilir. Eklenmesini istediğiniz ayrıntıları firmamız ile görüşerek ekletebilirsiniz. Firmamız Türkiye genelinde hizmet veren ulusal bir firmadır. Hakkımızda bilgi sahibi değilseniz tanıtım videomuzu izleyin ve yaptığımız işlere göz atın. Daha fazla bilgi almak için Ars Mobil Sahne & Event sitemizi inceleyiniz.

Siteye Git
Aras Rezistans 2000 yılından beridir, tasarlamış olduğu rezistanslar ve ihtiyaca yönelik tasarımlarıyla tercih edilen bir firmadır. Tasarımlarındaki kalitesiyle profesyonelliği bütünleşmiş olan firma, diğer firmaların her daim bir adım önünde olmuştur. Bu farkı hizmetlerindeki itina, hassaslık ve müşteri isteklerine verdiği kaliteli cevaplarla sağlamıştır.

Yapmış olduğu tüm çalışmalarda önce kalite hedefini benimseyen firma, beğeni ve kullanım kolaylığını sağlayıcı ürünlerin tasarımına sahiptir. Boru, fişek, serpantinli, kelepçe ve plaka rezistans üretiminde ve satışında kalitesini yansıtır. Rezistans ve ısıtıcı kullanımı gereken tüm sektörlere uygun ürün sağlamayı ilke edinen Aras Rezistans, kalite kontrol, test ve ölçüm ve dizayn konularında en nitelikli teknolojiyi sunmaktadır.

Siteye Git
Tüm sosyal medya platformlarında işlem yapıyoruz. İhtiyacınız olan servisi sitemizde göremiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Sosyal medyanın yanı sıra wordpress tabanlı website kurulum ve seo hizmetlerimiz de yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişime geçin.

KULLANICI DOSTU
Hesabınıza gelen takipçiler aktif ve kullanılmayan hesaplar olarak karışıktır.

HIZLI TESLİMAT
Yanlış duymadınız! 1 gün içinde teslim garantisi veriyoruz.

7/24 DESTEK
7 gün 24 saat sitemiz üzerinden canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.

GÜVENİLİR ÖDEME
Shopier firmasıyla anlaşmalı olduğumuz 3d korumalı ödeme seçeneği ile kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

KALİTELİ HİZMET
Çoğunluğu aktif ve kaliteli takipçilerdir. Beğeniler de %99 aktif hesaplardır.

FAZLA GÖNDERİM
Sizi takip eden hesapların çoğunluğu aktif olduğu için düşmeler yaşanmaktadır. Düşüşlere karşı fazla gönderim sağlıyoruz.

SEO
Website kuruldu ama müşteri bulamıyorum! Bunu da düşündük ve sizin websitelerinizi google kelime aramalarında yükseltiyoruz. Siz kelimeleri seçin, biz o kelimede sitenizi ilk sayfaya getirelim.

Türk Takipçi Satın Al
instagram türk takipçi
Website Hizmetleri

Sizde ErbasMedya Smm Bayilik Paneli sayesinde fenomen olun.
Hemen Türk Takipçi Almak İçin Üye Olun!

Sosyal Medya Bayilik Paneli
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Site Tanıtımları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.