Er
19 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaslar hicbir isletim sistemini yukleyemiyorum ilk olarak Xp'yi denedim tam "starting setup" yazisi ciktiginda restart atiyor bilgisayar kendi kendine..2000'de de ayni sekilde "starting setup" yazisi cikiyor ve bu sefer hata veriyor.Daha sonra sansimi Winme'de denedim bunda baya bir sure yukleme islemi devam ettikten sonra son 10 dk kala mavi ekran cikti ve " VC " ile baslayan bir hata verdi.Aynisi Win98se de oldu.Bir denemedigim win 95 kaldi.Onceden rahatlikla calisan isletim sistemleri simdi calismiyor.Ilk olarak suphelendigim konu ram oldu arkadasin ram'ini taktim yine ayni..Ram'in slotlarini degistirdim yine olmadi.Cagirmadigim adam kalmadi.Hic kimse yapamadi suan knoppix kullaniyorum o gayet iyi calisiyor (ama bildiginiz gibi cd'den)Bu arada sorunun Hard'lada alakasi yok ondan da eminiz.Sizce neden bir de buraya sorayim dedim yeni anakart almadan once...Yardim ederseniz,fikirleriniz paylasirsaniz sevinirim.Simdiden herkese cok tessukerler..
Saygilarimla , Energy
Slm millet bana dijital uydu hakkinda biraz bilgi verirseniz sevirim orn:neler gerekli,ne kadar masrafa mal olur goruntu kalitesi nasildir kac kanal ceker vs.. ;) anliycaginiz pek bilgim yok dijital uydu hakkinda simdiden tesekkurler.......
Hakkında
Forum İmzası:
Merdivenlerden cikarken orada olmayan biriyle karsilastim bugun de orada degildi keske keske gitse....

IDENTITY
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 499 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.