Yüzbaşı
08 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar sanırım bu abonelik başlangıcı şans işi noktasında biz de şanssızlar kervanına katıldık.

07.04.2020 tarihinde, eve bir üniversite öğrencisi ve bir öğretmen olarak baba ocağına gittiğimizden, eve internet bağlamanın ihtiyacı ile, başvurumuzu yaptık. Mahallede Telekom ana kutusu binamızın dibinde, bina tesisatı sıkıntısız, daha önce telefon aboneliğimiz vardı.

Her neyse başvuru sonrası, evraklar gitmesine rağmen gelmedi diye 2 gün mail sms atarak öyle salladılar. Bu süreçte forumda ben de yazdım başka konular altına, @turknekdestek ilgilendi sağolsun.

Evraklarımın ulaştığını zaten telefon başvurusunun da evrak gelmeden yapıldığını iletti. Bu süreç devamında 13 Nisan pazartesi etiketleme için binaya geldi Telekom yetkilisi. Yeni telefon numaranızı da söyledi. Ben de yine burdan, telefon numaramız belli oldu, lütfen bi sonraki aşamaya geçin dedim.

Bi sonraki aşamada altyapı sorunları nedeniyle işleminiz gecikiyor durumuna dönüştü sistem.

Sorunun ne olduğunu sorarken, bu durum aktivasyon sürecinizi tamamlıyoruza dönüştü.

Tabi ben de dün, neden beklediğimi anlayamadığım için, telefon numarasından arayıp ara ara kabloyu kontrol etmeye başladım. Ve sonunda aşağı apartman içindeki etiket yapılan kabloyu denemeye karar verdim. Ancak etiket yapılan kablo da telefon hattımız aktif değildi.

Duruma ilişkin attığım mesajlara dün hiçbir şekilde yanıt alamadım. Telekom yetkilileri ile görüştüm, kablo da hat yoksa arıza kaydı açılmalı türknet tarafından, arıza kaydı açtırırsanız bakalım dediler ama türknet ne mesajlara bakıyor ne de telefon ile ulaşmak mümkün.

Şimdi buraya konu açıyorum neden, şansız olanların sayısının çok olduğunu herkes görsün diye.

Şimdi buraya bu konuyu açıyorum neden, 8 gündür bağlanmayan bir internet söz konusu olduğu için herkes görsün diye. İyi hoş 20 gündür bağlanmayan da varmış ama o kadar beklemeye niyetim yok.

Özetle yetkili insanlar bu durumu ya çözsün, çözemiyorsa da insan gibi çözemiyoruz deyip uzatmadan durumu noktalandırsın. Biz de hızlıca alternatif bakalım.

Gerçekten bu konuda şansız grupta olduğum için üzgünüz. Görev ve sorumluluklarımız artık aksama durumuna geldi.

1651022 müşteri no. Not : adres şehrin göbeği, Telekom kutusunun dibi, muhtarın dairesi.
http://www.hepsiburada.com/Liste/msi-cx640-097xtr-intel-core-i5-2410m-23ghz-2gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd760525&categoryId=98

Kullanan arkadaş varsa özellikle, yada bilen gören bana bu laptop hakkında bilgi verebilir mi?
Ekstraları çok hoşuma gitti, birde bazı sitelerde 2xusb 3.0, 2xusb 2.0 yani 4 usb var diyor, hepsiburadada 3 tane usb2.0 var diyo,
bu cihazı gören bilen nolur bana fikir verin,
kasa kalitesi, laptop performansı gibi şeyler,
birde hepsiburada dan alırsam 175 lira puan , h.çeki alıcam, onunlada bi 4 gb ram alır eklerim,
yani arkadaşlar yardım bekliyorum :).
Arkadaşlar 1.6 16V motoru olup ta aracında eski sistem lpg olanların araçları,
ş.içi ve ş.dışı kaç litre yakıyor 100 km 'de , hepiniz aktılırsanız sevinirim,
Ben bahsedeyim Siena 1.6 16V
Ş.içi= 13-14.5 Litre 100 KM
Ş.Arası=6-7 Litre (max hız 120)

Lütfen herkes katılırsa çok sevinirim;;
Daha onceden konu açıldıysa affola fakat böyle bir corsa almayı planlıyorum.
Fakatyıllık vergisi nedir bu aracın?
Arkası koltuklu ama işlenmemiş.
İşletmek için ne gibi bi ücret vermem gerekiyor? Venasıl oluyor.
112.binde 9750 ye buldum sizce nasıl alınabilirmi?
Arkadaşlar telefonum son ıkı gundur ucusa gecti hoparloru calısmıyor.Ve telefonu bole sarsınca calıyor.
Ama bende cmert in fwsi oldugu ıcın servise gonderemıyorum.
BAna orjinal fw ve nasıl yuklendiği konusunda yardımcı olabılecek varmı?
Hakkında
Meslek: Uzlaştırmacı- Öğretmen
Forum İkinci El İmzası:
13 Yılı akşın süredir, forum ve ikinci el bölümü kullanıcı olarak buradayım. Sistemsel referans olayı gelmeden önce çok fazla alışverişim oldu. Referans talebinde bulunacak olan özelden bilgi alabilir.
Olumsuz Referans: @kerembak_06 pmden detaylar..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 930
İkinci El Bölümü Mesajları: 533
Konularının görüntülenme sayısı: 48.721 (Bu ay: 130)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.