M

Onbaşı
25 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar sınava 150 gün var. Ben çok kritik bir şekilde sayısal çalışmaktan vazgeçip dile geçtim.Ama daha hiç çalışmadım. İngilizce Öğretmenliği istiyorum. İstememin nedeni Babam da Almanca öğretmeniydi geçen yıl vefat etti. Bende de baya istek var. Sizden isteğim Ydt sınavına nasıl çalışabilirim kaynak , taktık falan verirseniz çok iyi olur. Çünkü hiç bir fikrim yok neyapacagım ile ilgili. Bu arada tyt den ortalama 65 70 net yapıyorum tyt değil sadece ydt çalışacağım. 380 puan ydt alabilirmiyim 150 gün içinde. Alabilirsem nasıl alabilirim lütfen yardım!

Arkadaşlar sizden tavsiyeleriniz bekliyorum benim için çok önemli. Arkadaşlar benim okul ortalamam ile okulda 4. Sıradayım. Okulun en iyi notlarına sahip öğrencilerin den biriyim. Fakat Devamsızlığım 40 gün olduğu için sınıfta kaliyorum. Neden Devamsızlığım 40 gün onu anlatayım.

Ben 2.dönemin başında ağırlık kaldırdığım için bel fıtığı olduğumu söyledi doktor. Mr çektirdim , mr çektirirken o yüksek sesten dolayı kulak çınlaması başladı. Beyin cerrahına bel fıtığı için gittiğim için beynimde kist olduğunu öğrendim. Daha ikinci dönemin başında .

Doktor bana bu sorunlardan dolayı 30 gün rapor verdi. Bende tmm diyip 30 gün okula gitmedim. Okulun bu son günleri müdüre bana dedi sınıfta kalıyorsun. Neden diye sorduğumda özürlü devamsızlığımın 20 günü geçtiğini söyledi. Ve hiç bir şey yapamayacağımı kesinlikle sınıfta kaldığımı söyledi.

Hiç bir suçum olmadan ortalamam çok yüksek olmasına rağmen sınıf ta kaliyorum. Sınıfta ortalaması 30 olan adamlar gidip özel okula naklini alıp sınıfı geçiyorlar hiçbir mazeretleri olmadan. Adaletsizlik tavan yapmış yani. Ama benim hiç bir suçum olmadan sınıfta kaliyorum. Başvurabileceğim hakkımı isteyebileceğim bir yer varmı? Yoksa okulu bırakacağım bu rezillik yüzünden. Lütfen yardım!
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 74
İkinci El Bölümü Mesajları: 62
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 175)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.