Binbaşı
18 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Huawei mate 40 pro kullanan alacak arkadaşlar burdan devam edelim

merhaba arkadaşlar oppo find x2 alanlar ilgilenenler bu bölümde devam edelim
selam arkadaşlar mi3 tegra 4 işlemcili telefon aldım buna nasıl turkçe rom atabilirim şimdiden teşekkürler
arkadaşlar ufak bi ricam olacak arkadasımda ve bende fifa 14 var birbirimizle online mac yapamadık nasıl yapılır nasıl olur ps4 de birbirimizi arkadaş ekledik ama ikimizde chat vs yapabiliyorum ama online arkadaşın vs varmı diye baktıgımda cevrimiçi 0 olarak gözüküyor saygılar
slm arkadaslar bende yeni mac pro aldım yurt dısında geldi ufak bir sorunum var bilkom sayfasından turkce dosyasını indiriyorum yuklemeye calısıyor yuklemenin ortasında hata veriyor yukleme sırasında hdd secmem gerekiyor ama soru işareti cıkıyor ve yuklememe izin vermiyor dogru dosyayı indiriyorum saygılar
slm arkadaşlar htc telefonlarda olan telefonu arıyorsunuz karsı taraf telefonu actıgında telefon titriyor bunu iphoneye yapma sansımız varmı telefonu karsı taraf acana kadar kulağımızda beklememize gerek kalmaz varsa bence cok güzel olur saygılarımla...
şimdi star tv acıkladı kesin almısız hayırlı olsun
slm arkadaşlar orjianl bmw m jant arıyorum cizik kırık tamir görmemiş lastikli lastiksiz olabilir
arkadaşlar ben saab 1.9 ttid aero almayı düsünüyorum 2008 2009 model 55000 65000 arası arac 1.9 motor 180 bg. 400 tork aracı hiç kullanmadım kullanan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla..
arkadaslar gerek kalmadı tsk
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
fenerbahce
Hakkımda:

Fenerbahçe S.K
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.326
İkinci El Bölümü Mesajları: 957
Konularının görüntülenme sayısı: 129.175 (Bu ay: 1.237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 139 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.