A
@antigravity74100 
çok beğenilen
En az 250 Beğeni Aldı
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
teknolojisever
En az 500 Portal Yorumu Yaptı
yüzbaşı
"yüzbaşı": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Yüzbaşı
06 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 273 (Bu ay: 4)
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: Bilim insanı
İlgi Alanları: Öncelikle yer çekimi ve tüm bilim dalları
Hakkımda:
45 yıldan fazla zamanın ve çocukluk hayalim olan anti yerçekimi sistemini oluşturmak için yaptığım çalışmaların dokuzuncu yılındayım. Her geçen yıl bilgilerim artmakta ve hedefe sürekli yaklaşmaktayım. Çalışmalarım sırasında edindiğim tecrübeler ve imkanlar doğrultusunda sürekli kararlar değiştirmek zorunda kalıyorum. Anti yerçekimi oluşturabilmek adına itki sistemi için kendim motor üretmem gerektiğini anladığımdan tekrar merkezkaç kuvveti temelli anti yerçekimi tasarımı düşünmeye başladım. Son oluşturduğum merkezkaç kuvveti tasarımının bu zamana kadar oluşturduğum tasarımlar içinde en doğrusu olduğuna inanmaktayım. Başarıya ulaştığım taktirde bu anti yerçekimi sisteminin oluşturduğu kuvvet itme kuvveti değil, çekme kuvveti olacaktır. Başarıya ulaşsam da ekonomik nedenlerden dolayı uzun bir süre bilgi paylaşımı yapmama kararı almış bulunmaktayım. Bu paylaştığım bilgileri okuyanlar sadece bana inansınlar isterim. Saygılarımla, 10.12.2023 Yukarıda yazdığım gibi bugünlerde merkezkaç kuvveti kullandığım deney düzeneği ile iki gram kadar yerden yukarı kaldırma kuvveti yani anti yerçekimi kuvveti elde etmeyi başardım. Daha iyi bir tasarımla anti yerçekimi kuvvetini artırma çalışmalarım sürecektir. 26.02.2024
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 518
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 387 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.