H

Onbaşı
29 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Kurulduğu günden beri olaylar karşısındaki tutumlarını beğendiğimden ve alternatifi olmayışından ötürü oy verdiğim iyi partinin diğer partilerden hiçbir farkı olmadığını farketmem pek de uzun sürmedi.

Yaşadığım şehir olan Samsun'da geçtiğimiz yerel seçimlerde ERHAN USTA isimli şahıs birden bire Samsun büyükşehir belediyesinin bağımsız belediye başkanı adayı olduğunu açıkladı. İyi Partiye oy verecek olan ailem dahi, Erhan Usta' nın geçmişi yüzünden fikrini değiştirip kendisine oy verdi. Yapmayın etmeyin oy bölüyor şöyle böyle dememe rağmen etrafımdaki çoğu insan fikir değiştirip Erhan Usta'ya oy verdi. Ve görünüş öyle ki Samsun halkının büyük bir kısmı da bu şekilde davrandı. ERHAN USTANIN ADAYLIĞIYLA BİRLİKTE BÖLÜNEN OYLARLA, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AKP ADAYI OLAN MUSTAFA DEMİR'E ALTIN TEPSİDE SUNULMUŞ OLDU.

Buraya kadar olan senaryo Türkiye'de artık alıştığımız olaylardan oluşuyordu. PEKİ BU KONUNUN İYİ PARTİYLE NE ALAKASI VAR?
Oynat bakalım...

Geçtiğimiz haftalarda youtube da bir videoyla karşılaştım, başlığı okudum, gözlerimi ovuşturdum ve tekrar okudum. MERAL AKŞENER'İN KADİM DOSTU ERHAN USTA İYİ PARTİYE KATILMIŞ.

Sıradan bir halk olarak benim gördüğüm tabloyu MERAL AKŞENER göremediyse gerçekten çok üzülüyorum hanımefendiye. BAYRAK TAŞIR GİBİ PARTİ TAŞIYAN ARKADAŞLARIM KUSURA BAKMAYIN. BU ÜLKEDE OY VERİLECEK BİR TANE DAHİ PARTİ YOKTUR. TEKRAR HATIRLATMAK İSTEDİM.

VİDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=Z7467ygGZHw&feature=youtu.be
Komşumun internetini kullanıyorum ve wifi sinyali çok zayıf. Elimde Airties Air5442 modem var bu cihazı sinyal güçlendirici olarak kullanmak istiyorum ama bir türlü beceremedim, sanırım böyle bir şey mümkün ama bu konuda hiç bir fikrim yok. Yardımınıza ihtiyacım var...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 169
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 103)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 125 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.