P

Er
19 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri

409 TL'den başlayan fiyatlarla trafik sigortası kampanyası fırsatı var arkadaşlar.


daha önce yaptıran var mıdır? https://sigortamteklif.com


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1b/b7/f3/1bb7f352dfa7099acddfdbf50aa4c908.jpeg&t=0&width=480&text=108505502550 numaradan da arayabilirsiniz.

Türkiye’ nin en ucuz ve en güvenilir Araç Kiralama platformudur. Kendi stoğundaki araçlarına ek olarak, Türkiye’ nin her yerinden en güvenilir ve en kurumsal Araç Kiralama firmalarının, Müsait araç bilgilerini toplayarak siz değerli müşterilerimize online araç kiralama imkanı sağlayan bir sistemdir.

Size En uygun aracı kiralamak için kendi araçlarının müsaitlik durumlarını online olarak size sunar ve aynı zamanda birçok Rent A Car firmasının Müsait araç durumlarını sorgulayan Otoringo ile güvenilir bir şekilde Türkiye’de istediğiniz Bölgede araç kiralayabilirsiniz.

Otomotiv ve Sigorta Sektöründe olan tecrübemiz ve Anlaşmalı olduğumuz 30’ dan fazla tedarikçilerimiz ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi garanti ediyoruz.

Otoringo markası, Otoringo Otomotiv Turizm Ltd.Şti.’ ne aittir. Otoringo’ nun kendi bünyesindeki araçları ve tedarikçilerinin tüm araçları Sigortam Teklif Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. tarafından sigortalanmıştır. Araç Kiralama Operasyon ağını Ankara Merkez ve Samsun İrtibat Ofisi lokasyonların da yöneten firmamız 20 yıllık Otomotiv ve Sigorta sektöründeki tecrübesi ile Otoringo araç kiralama web platformunu kurmuştur.

Otoringo, ile en yaşlısı 1 yıl olan genç araç parkımızdaki araçları kiralayabilir ve yeni araçların keyfini sürebilirsiniz.

Otoringo, sadece kendi bünyesindeki araçları kiraya veren bir araç kiralama firması değil aynı zamanda kurumsal araç kiralama firmalarının bir araya gelmesiyle oluşan yenilikçi bir platformdur.
https://otoringo.com.tr
2019 ilkbahar dönemi için yds grubu açtım arkadaşlar.

grupta kaynak paylaşımları, soru paylaşımları olacak.

katılmak isteyenler için :https://chat.whatsapp.com/IlNvLaCJCe0C7t9i9T0h6B
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Mesaj Sayısı: 0
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 26
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.