Yüzbaşı
27 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bi oyun indirdim apk obb dosyasi ile başta 87.5 gb bos alanim vardi sildim 85 gözüküyo obbyi fln da sildim neden böyle?

Lanet olsun böyle ekonomiye elin amerikalisi 300 birim verip aliyor bu ne be rezalet pc desen ayri pahali mobil oyuna mahkum olduk
Büyük bi şey başarmış gibi hissediyom
Ateistler katiller günahkarlar, bunların hepsi doğduklarında bebekken masum değiller miydi?Onları bu hale getiren şey yaşadıklari şeylerdir veya bi insana duyduğun nefretin sana kötü şeyler yaptirmasinda o nefret duygusunu da allah yaratmis islama göre yani her şeyi allah yarattigina göre ateistleri katilleri de allah bu hâle getirmiş (çevresi ve yaşadıklarını da allah yarattigina göre) yani allah yaratip yarattigi şey başta masum olsa bile sonradan onu şeytanlaştırıp bir de yakıyor mantıklı mı sizce?
T
Zaten geleceği ne olacağını biliyor bi şey yaratıp onu cehenneme atmaktan zevk mi alıyor veya egosunu mu tatmin ediyor
Basketbol oynadımsol bacagıma çok yük bindi kemik baya ağrıyor zor basiyorum üstüne şimdi sağ da ağrımaya başladı ne yapmaliyim
Pencere rengini kırmızı yapmak istiyorum ama o renk yeri gelmiyor (pc)
9. Sınıfım 36 net yaptım deneme mi kolay yoksa konular mı basit
Çözüldü...
Hakkında
Meslek: osas
İlgi Alanları: osas
Forum İmzası:
osas
Hakkımda:
osas
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.228
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 452)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 450 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.