Onbaşı
26 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba. Trendyol'dan Smallman satıcısından Quadro ekran kartı satın aldık. Ürün geldiğinde görsellerinde gösterilenden farklı bir kutudaydı. Kutuyu açtığımızda ürünün de görsellerdeki gibi olmadığını gördük. Yine de acil ihtiyacımız olduğu için kullanalım dedik fakat drivelar da yüklenemedi. (Elimizdeki ekran kartını satmıştık paraya ihtiyacımız olduğu için -ki onu da kasım ayında almıştık) Ürünün bize ulaştığı gün iade talebinde bulunduk ertesi sabah düzgün bir biçimde paketleyerek kargoya verdik. (Hatta ürün cd'si de çizikmiş, biz fotoğraftakiyle aynı değil diye talepte bulunduk) Fakat ürünün yeniden satışa uygun olmadığı gerekçesiyle iade kabul edilmedi. TY'yle görüştüğümde de elektronik ürünlerde servis raporuyla değişim olması gerektiğini söylediler. Küçük bir ilçe olduğu için servisi vs. de epey uzak. 14 gün nedensiz cayma hakkımı kullanamıyor muyum? Neden resimler beni aldatmaya yönelikken servis raporu gerekiyor? Pazartesi geri gönderecekler muhtemelen. Tüketici hakem heyetine mi başvurmalıyım? Uzun bir bekleme süresi mi olur? Başvurumda neye odaklanmalıyım?

Merhaba. Mediamarkt'ta kargo ücretsiz olarak lenovo'nun mouselarında indirim var. Ben de internetten gördüm. Karşılaştırınca ucuz geldi. Çok teknik bilgim olmadığı için ayrıntıları yazamıyorum. Fakat diğer sitelerde 200 üstü genelde ürünler.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-legion-precision-8200-dp%C4%B1-makrolu-gaming-mouse-siyah-1205187.html 99 TL

LENOVO Legion M200 RGB Gaming Mouse Siyah 129 TL

LENOVO Legion 4000 DPI Makrolu Optik Gaming Mouse Siyah 49 TL

*m200 sanırım daha ucuza bulunabiliyor. Ama diğer ikisi değerlendirilebilir.

*düzeltme: kargo ücretsiz kampanyası sona ermiş. Normalde 49 TL olan da dahil olmak üzere hepsinde kargo ücretsizdi.

Merhaba. Kuzenim Artvin'de, ailesi oyun bilgisayarı alacak oradaki bilgisayarcıdan. Ekran var. Elden taksit olacağı için internetten sipariş olmayacak ne yazık ki. Oradaki satıcının insafına kalmamaları için ve fiyatlar/sistem konusunda biraz bilgi sahibi olmak, uçurumla karşılaşmamak için sistem özellikleri önerilerinizi/tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim. (Bütçe yaklaşık 5-6 bin olabilir).
Burada yazacağınız sistem önerisini yarın bilgisayarcıya verecekler. O sistem istenecek.

Teşekkürler şimdiden.
Merhaba. Bugün teknosada nokia 8 i inceleme şansım oldu fakat kamerası biraz başarısız geldi. Kamera odaklı bir telefon bakıyorum. Okuduğum yorumlarda "kamera beklentisi düşürülürse tercih edilebilir, kamera dışında çok iyi" gibi şeyler okudum. Nokia 7 plus'in kamerasinin daha başarılı olduğu söyleniyor. Youtube'da da öyle gözüküyo bazi konularda. Gcam'le ne kadar fark ediyor acaba. Rootsuz sanırım yükleniyor. Garantiyi bozma gibi bir durum olmaz değil mi. (Sanki yanındaki nokia 6 bile daha iyi çekiyordu bazi fotoğrafları. 8 güncel versiyon muydu bilmiyorum ama mi a1 den daha soluk/gerçekçi çekiyordu ama çok etkileyici değildi n8)
Ayrıca 2. eli alınır mı nokia 8'in? Sıfır almak mı daha iyidir.
Bir de mi 6x dikkatimi çekmişti daha sonra mi a2 modeli vs tanıtıldı, denk geldim. (660 sanırım ikisi de). Kamera olarak (fotoğraf çekimi) hangisi daha iyidir? Garantisiz almak veya mi a2 beklemek mantıklı mi? Garanti kullanmadım telefonda hiç ama çekinmiyor da değilim. Mi 8se veya a2 (gec gelirse garantili trye o kadae bekleyemeyebilirim) garantili gelmesini mi beklemeliyim. Ya da meizu, zenfone benz. telefonlara da denk geldim. Onlar da olabilir. (Sony'ye pek isinamadim). 2000 liraya ne onerirsiniz.
Teşekkürler iyi akşamlar
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 68
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.