Binbaşı
01 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 223 (Bu ay: 0)
Gönderileri

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/corona-krizi-alman-bakani-olume-goturdu-5711568/?fbclid=IwAR1VgOkpIYYULOMBa8xcRAOFvJMLFxzhbY7RRBWdk-y4CkRd-ZoDiDxNWqs

Onur ve dürüstlük pahalı bir mülktür..
Ucuz insanlarda asla bulunmaz..
Sorumluluk en ağır yükümlülüktür..
Görevini vicdan ve sorumluluk üzerine yapan insanlar asla kaybetmez.
Rekabet Kurumu'nun kestiği ceza üzerine Google, Türkiye'de satılacak Android cihazlarda kendisine ait uygulamaların lisanslarını iptal ettiği bildirdi. Bu da YouTube, Gmail, Google Play gibi önemli uygulamaların yeni satılacak Android cihazlarda kullanılamayacağını gösteriyor.

Rekabet Kurumu, ABD’li arama devi Google’a, haksız rekabete yol açması sebebiyle kestiği cezanın ardından Google’ın iş ortaklarına mektup yazdığı ortaya çıktı. Teknoloji devi, yazdığı mektupta söz konusu durumun düzeltilmemesi halinde ülkemizde piyasaya sürülecek Android işletim sistemli akıllı telefonlara, Google servislerini kullanabilmeleri için gerekli olan lisansı vermeyeceği iddia edildi.

Habertürk’ten Bülent Aydemir'in haberine göre Rekabet Kurulu; Google’a, rekabete aykırı davrandığı gerekçesiyle 7 Aralık tarihinde yaptırım kararı almıştı. Kurulun bu karara varmasının sebebi se Google’ın firmalarla yaptığı sözleşmelerde yapması gereken değişiklikleri yapmaması oldu.

KAYNAK
Arkadaşlar

Nijerya'dayım ve Ocak ayının sonunda döneceğim

Pasaport kaydı işi malum sıkıntı artık.

Türkiye ye dönüşte telefon almayı planlıyorum ve malum yolla IMEI işi çözülebilen bi cihaz olmalı.

Samsung note 10

Huawei p30 pro veya mate 20 pro almayı düşünüyorum bu cihazlara malum yolla IMEI işi oluyor mu
Arkadaşlar

Nijerya'dayım ve Ocak ayının sonunda döneceğim

Pasaport kaydı işi malum sıkıntı artık.

Türkiye ye dönüşte telefon almayı planlıyorum ve malum yolla IMEI işi çözülebilen bi cihaz olmalı.

Samsung note 10

Huawei p30 pro veya mate 20 pro almayı düşünüyorum bu cihazlara malum yolla IMEI işi oluyor mu
General Mobile, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ürettiği özel tasarım GM 9 Pro modelini kendisine teslim etti.
Üretimini İstanbul’da gerçekleştiren yerli akıllı telefon markası General Mobile, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a özel bir GM 9 Pro modeli üretti ve hediye etti.

Özel üretim GM 9 Pro, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 25. Olağan Genel Kurulu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bizzat General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman tarafından takdim edildi.

Aslına bakacak olursanız özel üretim GM 9 Pro’nun özellikleri standart sürümü ile bire bir aynı. Farklı olarak cihazın arkasında Cumhurbaşkanlığı forsu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzası bulunuyor.

Özel olarak üretilen General Mobile GM 9 Pro'nun özellikleri:
6,1 inç, 2160x1080 piksel, 18:9 oranında AMOLED ekran
Snapdragon 660 işlemci yongası
12 MP + 8 MP arka kamera (f/1.8 diyafram açıklığı)
8 MP ön kamera (f/2.0 diyafram açıklığı)
4 GB RAM
64 GB dahili hafıza (256 GB'a kadar microSD kart desteği)
3.800 mAh batarya
Boyutlar: 159 x 75,8 x 7,9 mm
General Mobile, etkinlik sırasında gerçekleştirdikleri açıklamada 33 ülkeye ihracat yaptıklarını belirtirken Hollanda’nın dördüncü, Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve Belarus’un ise en popüler beş akıllı telefon markasından biri olduklarını dile getirdiler.
Kaynak Webtekno
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201901201037189357-istanbul-polis-tecavuz/?fbclid=IwAR0sXxvv11JC1mv6KQf161V54JxTNsoLWDBvz6jyagjHgEJckOosKOn4LHU&utm_source=https://www.facebook.com/&utm_medium=short_url&utm_content=k5S3&utm_campaign=URL_shortening
ALES Sınav Giriş Ücreti: 100 ₺
YDS Sınav Giriş Ücreti: 100 ₺
KPSS Sınav Giriş Ücreti: 485 ₺
Üniversiteye Giriş Sınavı Ücreti: 100 ₺
SMMM Yeterlilik Sınavı Ücreti: 960 ₺
TUS Sınavı Ücreti: 300 ₺
Hakimlik Sınavı Ücreti: 300 ₺
Cumanız mübarek olsun
Yanlışlıkla açılan 2. konudur.Silinebilir.
Hakkında
Forum İmzası:
Aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç almayı uman kişiye aptal denir. Dahiliğin bile mutlak bir sınırı varken aptallığın asla. En kötüsü de dünya onlarla doludur.

Forum İkinci El İmzası:
ALIŞVERİŞ YAPACAĞIM ARKADAŞIN PROFİLİ SÜREÇ SONUNA KADAR AÇIK OLMALI
Hakkımda:
İnsana yapılacak en büyük kötülük, onu bir umudun içine hapsetmektir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Note fan edition
Operatör
turkcell
ISS
Millenicom
Oyun Platformu
Xbox
TV
Sony
Notebook
Dell
Motosiklet
Yamaha
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.662
İkinci El Bölümü Mesajları: 657
Konularının görüntülenme sayısı: 62.953 (Bu ay: 505)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 438 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.