Yüzbaşı
02 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 81 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu anakartın üzerindeki yuvada ultra m2 yazıyor bu ssd uygun mudur acaba anakarta

Arkadaşlar merhaba pc den sildiğim tüm dosyalar vs geri geliyor + bir şey yüklediğimde siliniyor. SSD'yi hiçbir şekilde formatlayamıyorum. Bunu nasıl aşabilirim?

Arkadaşlar merhaba bilgisayar yaptığım hiçbir değişikliği program yüklemeyi kaldırmayı vs kaydetmiyor örneğin pc de valorant yüklü kaldırıyorum sonra pc yi resetleyince tekrardan valorant geri geliyor. Firefox her seferinde sıfırdan kurmuşum gibi açılıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Arkadaşlar merhaba. 8 Şubat 2021 Tarihinde 350 km yol giderek Şanlıurfa ilinden bir araç satın aldım. Aracı ekspere soktum, birkaç sıkıntısını söylediler satıcı da bu sıkıntıları fiyattan düştü ve 75.000 TL ye bir araç satın aldım.

Yalnız aklıma takılan şeyler var .

1) Aracı satın alırken parayı muhattap olduğum konuştuğum adamın hesabına yolladım yalnız araç "eşinin" üstüne. Bu bir sıkıntı çıkarır mı ? Parayı yollarken not olarak yazdım şu plakalı aracın parasıdır diye.

2) Aracın 1 tane airbagi var. Bu airbagin ve kemer gergilerinin patlak olduğundan şüpheleniyorum. Satıcı hiçbir şekilde bunun ile ilgili bir şey söylemedi, ilanda da böyle bir şey yazmıyordu. Bunu kanıtlayabilirsem, aracı geri vermek isterim yalnız yol masrafları da dahil olmak üzere 2000 TL masraf yaptım. Bunu geri alma şansım var mıdır ?

3) Eğer aracın airbag ve kemerleri patlak ise aracı iade etmek isterken parayı adamın eşine yolladığım için bir sorun çıkma ihtimali var mıdır ? Kadın parayı bana yollamadın vs diyebilir mi ? Bana kendisinin banka hesabının olmadığını, parayı eşine yollamam gerektiğini söylediler ve ben de buna göre hareket ettim. Adam al satçı, büyük ihtimal önceki alım satımlarında da böyle bir şey yapmış.

Arkadaşlar merhaba tercihiniz ne yönde olurdu? Mesela 300.000 km de full servis bakımlı araç mı alırdınız ya da 200.000 km de servis bakımı olmayan bakımları sanayide yapılmış aracı mı?

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda 3 tane arkada 2 tane önce olmak üzere 5 tane jak girişi var. Ben kulaklığı öne takılı durumda kullanıyordum, elimde creative sbs a520 ses sistemi var, bu sistemi de arkaya takayım, istediğim zaman kulaklıktan ses gelsin istediğim zaman hoparlörden gelsin kullanırım diye düşündüm.

Ses sistemini taktığım zaman 3 hoparlörün çalışmadığını gördüm. Bunun için pc yi kurcalarken REALTEK HD AUDİO programının açılmadığını ve Denetim Masasında olmadığını gördüm. Hoparlörleri düzgün çalıştırabilmek için kendi sürücülerimi sildim, anakartın sitesinden sürücü indirdim, olmadı, realtek in kendi sitesinden sürücü indirdim olmadı.

Eğer kulaklığı ses sistemi ile beraber kullanmak istersem 3 tane hoparlör çalışmıyor.

Eğer tüm hoparlörleri çalıştırırsam kulaklık ayrı bir cihaz olarak görünmüyor, taktığım anda ses direkt kulaklığa gidiyor, seçim yapamıyorum.

REALTEK HD AUDİO programında bunun için bir ayar varmış ön jakleri ayır gibisinden, ama programı bir türlü yükleyemediğim, yüklesem de açamadığım için bu ayarı yapamadım.

AYNI ANDA HEM 5 HOPARLÖRÜ KULLANIP, HEM DE PC DEN KULAKLIK - HOPARLÖR ARASINDA SEÇİM YAPACAK ŞEKİLDE BU PC Yİ NASIL AYARLAYABİLİRİM ?

Arkadaşlar merhaba. Elimde creative sbs a520 modeli var 5+1 ses sistemi. Bilgisayara aynı zamanda kulaklık da bağlı, kulaklığı ön taraftan bağladım ses sisteminin kablolarını arkadan.

Ancak sadece 2 hoparlörden ses alabiliyorum, "front" hoparlörler. rear ve middle hoparlörden hiçbir şekilde ses gelmiyor bunu nasıl halledebilirim ?

Arkadaşlar merhaba 2009 2010 dualogic linea alacağım 1.3 multijet. Aracın herşeyine kafam yatıyor ancak dualogic şanzımana bir türlü ısınamıyorum. Çoğunluk sorunlu olduğunu vs söylüyor, sarsıntıyı zaten biliyorum ama; bu şanzıman gerçekten denildiği kadar sorunlu mudur ? Sürekli kavrama mı biter arıza ışığı mı yakar? Kullancısı varsa cevap verebilirse sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. 80 bin tl limitim var. Dizel otomatik araç arıyorum. Linea, accent era ve megane arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 532
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 947)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 289 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.