G

Yüzbaşı
27 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Geçen gece 3 senelik televizyonumda netflixten bir dizi izlerken özellikle ten renginde ortaya çıkan insanların üzerinde garip yeşil lekeler fark ettim.

Bu konunun farkında olan dikkatli bir kullanıcı olduğumu düşünüyordum yani burnin olmasın diye özellikle Digiturk izlerken alttaki menü açık kalmasın diye dikkat eden ya da digiturkte diziyi pause a alıp giden eşine laf eden bir kullanıcı.

Ama anlaşılıyor ki statik olmasa bile sürekli aynı bölgede aynı döngüde olduğu için müzik kanallarında gösterilen şöminenin de böyle bir zarar verebilirmiş, muhtemelen bu kanalları açık bıraktığım da akıl edip ayarlardan kontrastı kıssaydım olmazdı ama bunu düşünemedim. İbretlik olsun diye buraya koyuyorum arkadaşlar siz de aynı hataya düşmeyin, binlerce lira verip aldığınız muhtemelen de çok sevdiğiniz televizyonunuzu izleme zevkiniz bozulmasın :((

Servisi çağırdım servis menüsünden screen wash yaptılar bir şeye yaramadı, çağırmadan önce de menüden pixel refreshi ve YouTube da ki renkli burnin fixing videolarını saatlerce oynattım ama nafile muhtemelen bir tv parası verip paneli değiştiricem. :(

Her hangi bir çözüm önerisi ya da başına gelip de bir şekilde halleden varsa paylaşırsa sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/05/38/c8/0538c83e963fe7130aaf131946c972ad.jpeg&t=0&width=480&text=1
Selamlar,

Ikinci el passat variant 1.4 tsi dsg aldim gecen hafta arac 2012 model fakat ne yazik ki arka bagajda standart olarak gelen kizak aractan cikmadi, bunu servis disinda nereden bulabilirim fikri olan var mi?
Merhabalar araç hi fi sistemlerinden hiç anlamıyorum ve tek ilgilendiğim arabadaki ses sisteminden flat ve kaliteli bir ses alabilmek. Aracım freelander ve aracımdaki ürünler şunlar.

sony mex bt 5000
Ön hoparlörler ve twiterlarım bozuktu bu yüzden pionerr tek yollu ve serisini hatırlamadığım 16 lık bir çift hoparlör ve jamesson twiter alıp önlere taktım
arka tarafda bir çift aracın orjinal hoparlörleri var.

Bu sisteme ortalama fiyatlarda bir anfi ve woofer box ekliyerek ortalamanın biraz üzerinde kaliteli bir ses elde edebilir miyim alacağım ürünler için tavsiyelerinizi rica edeceğim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Cuma akşam üstü gittim aldım feza elektronikten oyunu pazar akşam arada bir sürü işim gücüm olmasına rağmen geç saatlerde bitmişti. En kısa sürede bitirdiğim oyun olarak kişisel tarihime geçti bu oyun resmen kalkamadım başından, hikaye karakterler animasyonlar oynanabilirlik sony bir baş yapıt daha kazandırdı bizlere.

Bu başlık oyunun bitirenlerin hikayeyi kimseye spoiler verme korkusu olmadan tartışması için açılmıştır. Bu başlıktaki mesajları okuyanlar bilmelidirlerki oyunu eğer henüz oynamadılarsa buradaki mesajları okumaları oyundan alacakları zevki azaltabilir.

Oyunun bir 3leme olacağnı duydum sizce 2. oyunda nariko gene çıkacak mı karşımıza ?
Hep şöyle düşündüm özgürlükler ülkesi isteyen istediğini seyreder istemeyen kapatır kardeşim. o yüzden hayatımın hiç bir döneminde özgürlüklerden yana bir insan olarak yasakçı bir zihniyetin ürünü bir kurum olan RTUK ü arayacağım aklımın ucundan bile geçmemişti hatta bunu bana deseler kesinlikle inandıramazlardı.
Ama aslında bunun olacağı Bbglerden bile çok önce anlaşılmıştı aslında, bu yozlaşmışlık kokuşmuşluk başka yere gidemezdi, ucuz kahramanlar türettiler eğlence diye toplumsal dramlar izlettirdiler biz de izledik sofralarına aş koymakta zorlanan ailelerin babalarına hediya vaatleriyle burunlarında top sektirttiler ekranlarda hulohop çevirttiler. Ümit fakirin ekmeği onlarda o televizyonlarda gördükleri hayallerin peşinde neler yapamadılarki.

Bu gün sabah normal kalktım yatağımdan öğlen yemeğimi yerken gayrı ihtiyarı tvnin kumandasına dokundum FOX tv açıldı. bir iki reklamdan sonra bir fragmanla irkildim yeni başlıyacak bir program tanıtımı programın adı "BABAMI ARIYORUM" bir kadın çocukluğundan beri babasını görmemiş 8 adam içlerinden biri gerçek babası yarışmanın konseptini daha çok anlatmaya dilim varmıyor tahmin edersiniz gerisini.

bize bunu realiti show plus eğlence kıvamında sunacak kadar çivisi çıktı mı bu adamların yahu.

nasıl sinirlendim anlatamam girdim sözlüğe yazdım yetmedi girdim internete rtükün numarasını buldum 444 1 178 aradım bu programın kaldırılması için şikayette bulundum.

sevgili FOx tv yetkilileri Babamı Arıyorum diyorsunuz ben de buradan sizin Annenizi Anıyorum fakat saygıyla.
Hakkında
Forum İmzası:
psn: gokere
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 330
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 4.823 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.