Onbaşı
06 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 191 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Başarı hikayesine bakıp son paylaşımıma bakan dostlara yazdım şimdiden bunu. Öyle bir inanın ki aylar sonrasına mesaj atabilecek kıvama gelin. Simdi tekrardan hikayede anlattığım gibi dh youtube vs siliyorum.

Anlık müziğim eleman fena bakarsınız:
https://www.youtube.com/watch?v=GwTa0Ip0n2o&feature=youtu.be

Yarının programı örnek teşkil etmesi adına atıyorum. Zaten koymuşumdur ama hikayede fazladan dursun:

Soru başlıkta arkadaslar
Forumun eski hallerini düşünüyorum.
(Küçüklüğümden beri buradayım hesap açıp unuttuğum açmaya üşendiğim dönemleri sayarsak bayadır haftada 1 2 saat bulundum sabah aksam burada olmasamda.)
Düşünüyorum insanlar forum konularında erasmusu watı projelerini okulları tartışırdı kendi emekleriyle yaptıkları şeyleri insanlarla yardımlaşarak büyutürdü herkesin belli alanlarda uzmanı olduğu konular olduğundan. Şimdi ise yok böyle ekonomi yok şöyle tipim kayık şöyle ozguvensizim konularından başka birsey yok. Durumdan memnun olmayabilirsin ama hayatı bırakıp burada sabah aksam neden ağlıyorsun arkadaşım. Kısaca bunu dile getirmek istedim fikri düşüncesi olan yorumlarsa durumu sevinirim artık foruma ya daha az yada hiç zaman vermeme gibi bir karar almaya doğru gidiyorum.
Arkadaslar turev süreklilik analitik geometri modern fizik falan gibi fasikulleri 9 veya 10 fasikul gunde 10 saat civarı çalışan birisi bunlari kac ayda bitirir çözenler cevaplarsanız sevinirim konular hakkında bilgisi var soru cozuyor şeklinde düşünün dostlar :)
Arkadaslar ilk kez oy kullanacağım beni siyasetten uzak birisi olarak yönlendirebilir misiniz şu kişiye ver çünkü bu yüzden gibi?

Annem babam oy kullanırken hep bakardım sıra bizde artık
Siteye fotoğraf yüklenmiyor :,(
Herkese yapamazsın diyen bir tayfa var su konuda onlari buraya çağırıyorum 85 tyt yapıyorum ayt konuları daha bitmedi(80obp). 1-2k yapamazsın dermisin dostum o tayfadaysan açıklandığı gün yapıştırıyım şuraya dereceyi :)
Aktif öğrenme yayınları ayt-1 deneme cevap anahtarı olan var mı
Ne yazıkki butun elimi yaktım moralim kötüydü 1 aylik süreçte 80 tyt netim ile kaldım üzülerek söylüyorum. Devam etmeye, çalışmaya başlıyorum 5aylik bir süreç var karşımda sizler ne hallerdesiniz tyt ayt adına
Hakkında
Konum: Marmaris
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 22
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 621
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.250)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 320 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.