Yarbay
20 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 2)
Gönderileri

https://eksisozluk.com/alaattin-cakicinin-adliyeye-giris-goruntuleri--6816439?a=popularHalen daha yok demokrasi yok eski Türkiye . Koca ülke iki tane paçoz mafyanın elinde oyuncak madara olmuş. Düştüğümüzü hale bak.


Şimdi olayda bildiğin haneye tecavüz var, kasten adam yaralama var, taşıma ruhsatı ( büyük ihtimalle) olmadan silah taşıma var, hane içerisinde silah çekme var. Kadın yanındayken bildiğin silahı uzatıp sıkıyor. Meskun yerlerde silah ateşleme var.Bunlara rağmen savcı nefsi müdafaa deyip adamı salmış. Kovuşturmaya gerek yok yazısı vermiş.Tek sorum var AKP'nin savcıları ne ayak arkadaş?

Milletin partisi diye geçinen bir parti bugün İstanbul'da ki taksi sorunu çözecek, sarı taksi plaka mafyasının elinden kurtaracak olan taksi kiralama teklifini reddederek koca İstanbul'un taksi ulaşımını yine bir kaç taksi plakası sahibinin vicdanına bıraktı.Burada bu yazılı kalsın. Kim kimin halkına hizmet ediyor iyi sezsin.

Artık daha genç isimler görmek istiyorum.KK gibi demokrat naraları atıpta 15 yıl boyunca aynı partide tek aday olarak aday gösterilen bir parti. Vaat ettiklerini satamaz.


KK kesinlikle gitmesi gerekiyor. Sadece KK değil tüm parti yönetiminin bir elden geçmesi gerekiyor. Bu parti yönetimi ülkeyi daha büyük bir kaosa sürüklüyor.

Neresinden bakarsan tutarsızlık.
Bir yıl içerisinde sadece ARABA değil. Gıdadan tut, elektronik eşyalara, mobilyadan tut, dayanıklı ev eşyalarına kadar herşeye %50'den fazla zam gelmesine ses ÇIKARAMAYAN guruh.İmamoğlu yönetiminde ki İBB'nin ekmeği %33 zam yapmasına horozlar gibi abanmış konuşuyorlar.

Bu işin sonu böyle olmaz.Aynı süreciyıllardır izlemekten bıktık. Meydanı artık gençlere bırakın. Yeni yüzler yeni akıllar lazım.
Yüzyılın gerisinde kalmış siyaset akılları ile iş yapanları istemiyoruz.CHP'ye oy vrecek tayfa en az AKP'ye oy veren tayfa kadar artık gözümde.

Güya İslam alemine hizmet ettiği söylenen, sözde dini alim özde dini tüccar Cüppeli dün çıkmış Ekrem İmamoğlu'na Canan Kaftancıoğlu'na hakaretler yağdırarak AKP'ye oy istemiş .Cüppeli ne zamandan beri AKP'nin bir vekili ya da teşkila üyesi? Dini alim kesilen insanların siyaset konuşması normal mi?


İnsanların dini hassasiyeti ile oy toplamaya çalışmak hangi müslümanlığa girer?
Cüppeli gibi Damadının İB ihalesi almasından sonra AKP'li olmaya karar verenlerden size hayır gelmez.
https://www.paraanaliz.com/2019/ekonomi/dolar-turk-bankalarinin-gece-satisiyla-dustu-sabah-yine-hareketli-33785/


Hangi gerizekalı akıllı böyle bir hareketin Türk Lirası için faydalı olacağını düşündü?Bu ne lan ekonomi kimin ellerinde arkadaş. Swap rates olayı bile bunun yanında mantıklı kalır. Allah muhammed aşkına ekonominin iflas etmesini isteyen bir tayfa mı var?


Amaç ne arkadaş biri açıklasın.
Bundan 2 hafta önce şehit haberleri almaya başlıyoruz. 3-4 günde bir kesin bir şehit haberi gelmeye başladı. İmamoğlu mazbatasını aldıktan sonra özellikle.


Sonra bir haber geliyor. 2 Mayıs'ta tecrit kaldırılmış. 6 Mayıs'ta Bebek katilinin mesajı bir otelde yayınlanıyor.

Sonra aynı gün seçim iptal ediliyor.

Ve hemen 4 gün içerisinde PKK'nın bilmem kim soysuzu imamoğlu'na destek çağrısı yapıyor.


AKP'liler her kanaldan bu mesajı yayınlamaya başlıyor.Yahu artık bu senaryo sıkıcı gelmeye başladı. Başka senaryo yok mu?Hayvanlar çiftliğinde gizli bir tehdit bir düşman vardır. Ona döndü bu iş.
İnanılması imkansız, izah edilemez dünya da Venezüela'yı imrenerek bakan varsa yapabileceği bir hamle yapıldı dün.


BDDK ve SPK bir rapor yüzünden JP Morgan ve Bankalara döviz soruşturması açtı.


Bu ne demek biliyor musunuz? Yatırımcı sen dövizini çek git demek.


Bugün Erdoğan'ın konuşmasından sonra zaten duran pek kalmaz buralarda.Bilerek mi yapılıyor bu? Bile bile göz göre göre ülkeyi uçuruma sürükleyecek ne kadar hamle varsa 1 yıl içinde yapıldı.


Nereye taşımaya çalışıyorlar bizi?Yarından sonra Dolar ve Euro'su olanlar ya da Dolar ve Euro borcu olanlar sıkı tutunsun. Uçuşa geçeceğiz zira.
Hakkında
Konum: Erzurum
Meslek: öğrenci
Forum İmzası:
Suyu bitirdi hayvan!
Beşiktaş-B. Dortmund-A.Madrid
Farzı mahal:qRueL
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda Octavia Combi
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
filmworm
TV
LG
Notebook
Lenovo
Kulaklık - Amfi
Audio - Tecnicia
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 2 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 4.243
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13.358
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 266.385 (Bu ay: 659)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16.723 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.