Z

Yüzbaşı
25 Şubat 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi gunler magisk uzerinden imei atilmis cihazim not9 pro yazilim guncellemesi geldi telefoncuya sordum dedi gider bu konu hakkinda bilgi olan varmi ?

Arkadas ev internetim var 50mbps 300gb kotali ayda 100tl 16 ay tahattut var isten cikarildim diye internetin ucreti fazla geliyor ondan hem cokta kullanmiyorum oturdugum yer şanlıurfa bolgemde yada sehir disinda burdan devretme oluyorsa devret yaparim modemide veririm

Gercektende turktelekom kirsal kesimlerde sebekesini iyi yapmis gecen hafta 2g sinyali aliyorken suan 4.5g full cekiyor internet hizida iyi 30mbps geliyor rahat fullda cekiyor koyde iyilestirmeyi gordum guzel

Arkadaslar teklif bana gelmiste hafta sonu 30gb paketi cuma gunu 6 dan pazar 23:59a kadar bu aylikmi yani bunu alsak tek 2 gunlukmu yoksa 1 ay icin gecerli hafta sonumu

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/93/53/1f/93531f9c73a1c463976fe23a2af55166.jpeg&t=0&width=480&text=1

Sms atiyoruz cevap yok herhalde sunuculari ya kapatilar yada sistem yine arizalandi 5 saatir bekliyorum *120# sorgulama yapmak istiyorum ondada hizmet veremiyoruz suanda anlamadim bu ttden bisi

Arkadaslar benim alt yapim 54 mbps destekliyor ama modemime gelen hat degerleri sabah 84 mb kadar cikiyor sozde binama 54 mbps goruluyor resimde goruldu gibi gece oldugundan hat degerim 74 kadar gerilemis suan kullandigim paket 50 75mb internet paketi istesem gecirirlermi yada baska yolu varsa 100 bulurmu

Not: ankastre kutusundan daireme kadar cat6 kablo 1 yildir binanin ic tesisatindan dosemisim

Turktelekom faturali faturasiz varsa dakikasi bol lazim internet lazim degil

Iyi gunler telefonum 4.5g destekliyor ama bana yolladiklari 2g telefon redmi not8 mh aradim servis ayarida yaptim yine 2 g anlamadim gitti ne yapmam lazim 4.5g gecmesi icin yeni cihaz aldim ayarlarida kurdum sadece 2gde kaliyor

6 saatir kalan kullanim guncellenmiyor ucak moduna aldim teli yeniden baslattim yine guncellenmiyoe tek sorun bendemi bide selfyliydim online islemlerden 6 saat once selfyli gosteriyordu simdi duz gosteriyor anlamadim herhalde sistemi durdular simdi kalan kullanimi ogrenemiyecem ve faturayi astikmi onuda bilmiyorum ne yapmam lazim
Yeni hat alacam hangi operator daha uygun fiyatli operator fark etmez uygun fiyatli olsunda
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 690
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 610 (Bu ay: 673)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 50 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.