G

Çavuş
18 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Windows 7 64 bit yüklüyorum ses kartımı tanımıyor 32 bit kurunca sorunsuz çalıştığı halde 64 bitte tanımıyor ses kartom creative 4810
arşivimde biriktirmiş olduğum resimleri harddiskkim arızalandı flashdisk ve hafıza kartı ile ps3 e başka bir cihaza yada resim çekerken kart okuyucuya yüklediğim zamanla silinen resimlerimi flashdik ve kart okuyucudan nasıl geri getirebilirim bazı proğramlar denedim en son silinenleri buluyor daha önce silinen resimlerimi nasıl bulabilirim yardımcı olabilecek varmıdır
bilgisayarımda olduğunu düşündüğüm resimlerimi yanlışlıkla kayıtlı olan PS3 ten sildim bilgisayarımdada olduğunu zannediyordum fakat hepsi mevcut değilmiş Ps3 harddiskinden geri getirme şansım olabilirmi veya PS3 e flashdisk veya hafıza kartı ile yüklemiştim ve yükleyip karttan siliyordum bunları geri getirme olanağım olabilirmi internette bulduğum programlar en son sildiklerimi geri getiriyor eskiye dönük geri getirme imkanı veya ps3 eki harddiskimi kurtarma olanağı varmıdır yardımlarınız için teşekkürler
Sony ericsson P1i Kulaklık sesi yükseltme nasıl yapabilirim yardımcı olabilevek varmıdır
ikinci el bölümüne verdiğim ilanlarıma resim yükleyemiyorum nedeni nedir daha önceden yüklediğim halde son zamanlarda yükleyemiyorum yardımlarınız için teşekkürler
msn şifrem değiştirilmiş ve msn me giremiyorum ne yapmam gerekli yardımcı olacak varmıdır
P1i Telefon Aldım Kulaklık Sesi Yükseltme İmkanı Varmıdır Walkman Telefonlarda Ekolayzır Ayarı Manuel Yapabilmek İçin Ve Tema Nereye Ve Nasıl Yüklerim Normal Telefon Yüklemesi Gibi Olmuyor Yardımcı Olabilecek Varmıdır Teşekkür Ederim
w910i telefonum var alarm sesi çok az çıkıyor sesi yükseltmek için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz
w900i aldım ama menüde radyo yok kulaklıkla dinlemek zorunda kalıyorum menüye radyo eklemek mümkünmü yardımcı olabilecek varmıdır
satılık starbox 5400 uydu alıcısı kart paylaşımlı 1 gömülü kart okuyuculu internetten paylaşımla bazı paket yayınlarını çözebilen 1 haftalık kullanılmış 300 ytl
Hakkında
Forum İmzası:
Alış Veriş Yaptıklarım
egk11 , burak reis.thezjan.sedail-ps4-ahmsen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 837
İkinci El Bölümü Mesajları: 796
Konularının görüntülenme sayısı: 169.787 (Bu ay: 575)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.