W

Çavuş
24 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
4 Gün Cezalı
3 gün 11 s. 3 dk. kaldı
Gönderileri

Birkaç gün önce acer nitro 5 ryzen 7 4800h işlemcili ve gtx 1650 ekran kartlı modelini aldım ve ekran hiç beklemediğim bir şekilde 144 hz çıktı, ama ben pilde kullandığımda 144 hz olmasını istemiyorum windows ayarlarından her ne kadar 60 hz seçeneğini seçsem de 144 hz olarak çalışmaya devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/97/9d/8d/979d8d4d9ec659e65228689037b199df.png&t=0&width=480&text=1
arkadaşımız var mıydı birşey soracaktım ama
Burada konuşabilir ve tanışabiliriz umarım hepimiz içi iyi olur
şu an acilen ping atmanız gerekiyor
okuyan var mı varsa nasıldır eğitimi hocaları imkanları hazırlıks sınıfı vs
Ayt 2019 kimya 15. soru doğru şık e değil mi cevap anahtarında b demiş
Cevap L değeri 4 demiş ama e olmaz mı
2.15 dakika ayırıyorum ucu ucuna yetişiyor(345 acil) ne yapmam lazım, 30 net çıkarsa çok şükür diyorum galiba sınavda mıçtım

Soruda taradığı alanı sormuş

bana göre taradığı alan bu

hocaya göre de bu
Üç dört beş 6'lı tyt denemesini çözüyorum 5. denemeye kadar geldim ama sınava en yakın denen denemenin aslında çok uzak olduğunu gördüm. Zaten o senaryoyu belirleyen hocalardan iyi soru, sınava yakın soru yazmasını bekleyemezdim. İlk sorular sınavdan çok uzak oluyor genelde zaten çok da süre yiyor, genel olarak problemler kolay ama biraz uğraştırıcı oluyor geometrisi ise sizlere ömür kim yazıyorsa yakından uzaktan alakası yok sınavla, aynı durum 10'lu ayt denemeleri için de geçerli, geometri sorularını yazan hocayla yollarını ayırmalarını tavsiye ediyorum.

Türkçe'de dil bilgisi sorularını yazan hoca herhalde sınavı hiç incelememiş konu dağılımı ve soru tarzıyla çok alakası yok.

Paragrafta'da bazen seçici olalım diye sıvamışlar.

Bu arada matematik soruları çok anlaşılmaz gerçekten çok hayal kırıklığına uğradım benim görüşüm tabi sizler sevmiş olabilirsiniz.

Umarım linç yemem
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 286
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 170 (Bu ay: 219)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 224 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.