Çavuş
20 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Geçen sene üni. sınavına hazırlandığım için sene içinde vücut geliştirmeyle uğraşamadım ama sınavdan sonra başladım ve yaz bitimine kadar devam ettim şimdi tıp fak. kazandığım için hem dersler çok ağır hemde kaldırdığm ağırlıklar ağır ve çok ciddi efor sarfetmek gerekiyor gelişim için ve spor yaptığım günün gecesinde çok fazla uyuyorum 9saat falan bululor ve baya vaktim gidiyor sizce ara mı vermeliyim ya da ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok iyi olur
İzmir demokrasi üniversitesi tıp fakültesi için sizce nasıl fikirleriniz benim için önemli yol gösteren olursa şimdiden teşekkürler
Hızlı soru çözebilmek için ne yapmalıyım sizler ne yapıyorsunuz özellikle hedefi ilk 3k 4k olanlar bu konudaki tavsiyelerinizi bu konunun altına yazarsanız sevinirim
Evet konumuz MUBA Türkiye geneli denemesi kimler girdi netleriniz nasıl tyt ayt ya da hangisine girdiyseniz genel olarak zor diyorlar ve özellikle türkçe sorularının anlaşılması zordu
arkadaşlar sonuçların açıklandığı yeri bir türlü bulamıyorum bulan birisi varsa link bırakırsa çok memnun olurum inş sonuçlarınız güzel gelmiştir teşekkürler
Çöz kazan TYT AYT denemeleri ni sene başından beri gerek sosyal medyada gerek kitapçılarda olsun çok sık görüyorum epey popüler bir yayına benziyor nasıldır aceba bu yayınların denemeleri çözen bilen varsa bilgilendirebilir mi daha önce çok sık adını duymadım o yüzden almadan önce bir sorup soruşturmakta fayda var dedim yardımcı olursanız sevinirim
sizce nasıl zorluk seviyesi falan almayı düşündüğüm bir deneme tavsiye eder misiniz
TYT veya AYT farketmez ama ikisindende olsa hiç fena olmaz hangi denemeleri güzel buldunuz sayısalcı olarak hangilerini çözmeliyim hedefim yüksek şuana kadar sadece üçdörtbeş TYT 6lı seti çözdüm
arkadaşlar bazen dersin başından kalkıyorum ve kafam yanmış oluyor ara vereceğim ama nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum kitap okumak falanda istemiyorum siz molalarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz neler yapıyorsunuz hedefi yüksek olanlar neler yapmalı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Denemelerde türkçeden çok yanlış gelince ne yapıyorsunuz benim 3-4tane paragraf çıkıyor ama 6 tane de dil bilgisi kaçırınca 30un altına düşüyorum bu da sıkıntı oluyor benim için , bu yüzden bu konuyu yazmaya karar verdim ben dil bilgisi konularını sağlam bir şekilde bitirip seri türkçe bölüm denemelerine başlamak istiyorum nasıl halledebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 463
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.023 (Bu ay: 140)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 158 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.