E

Yarbay
12 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar, windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarımda bulunan excel, not defteri vs gibi dosyaların içerisindeki bir kelimeyi veya bir numarayı windows arama kısmında arattığımda hangi dosya veya dosyalarda varsa sonuçlarda çıkıyordu. Fakat anladığım şekilde sonuçlar artık gelmiyor. Sadece dosya adına göre arama yapmaya başladı. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Elimde limitsiz paykwik kodları mevcuttur. Satın almak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilirler
Arkadaşlar jb olmadan çoklu whatsapp kurma şansımız var mı?
Selamlar, iphone telefonumda ekli olan bie instagram hesabını tamamen sildim bilgisayar üzerinden. Fakat şimdi bu telefondaki hesap bir türlü kalkmıyor. Multi hesap sayfasında hep görünüyor. Nasıl kaldırabilirim bunu buradan?
Projemiz için editör ve moderatör aranmaktadır. Kupon paylaşımları, maç analizleri gibi içerik girecek arkadaşlar arıyoruz. İlgilenenler özel mesaj atabilirler.
Merhaba arkadaşlar, resmi paykasa bayiliğimden forumdaki arkadaşlara yardımcı olabilirim. Tüm miktarda kod stoğu vardır. Özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar, iphone cihazımdan game center bağlantılı pubg oynamaktaydım. Bilgisayarda oynamaya başlayacağım fakat pc den test amaçlı bir hesap oluşturdum ve facebook ile bağladım. Şimdi ana katakterim game center da. Facebook'a taşımam lazım ama taşıyamıyorum. Oluşturduğum test hesabını silme şansım var mı?
Resmi Paykasa bayiliğinden paykasa satışı ve bozum işlemleriniz hemen sağlanır. Bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar, paykasa satın almak isteyen arkadaşlara kendi bayiliğimden yardımcı olabilirim. Özel mesaj atarsanız alım için hemen yardımcı oluruz.
İyi forumlar arkadaşlar, sürekli ofis işleri ile uğraşmaktayım. Logitech g602 almayı planlıyorum. Sizce nasıl mouse'dır?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15.245
İkinci El Bölümü Mesajları: 366
Konularının görüntülenme sayısı: 954.809 (Bu ay: 3.162)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 449 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.