Yüzbaşı
12 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Merhabalar dün indirimden https://www.incehesap.com/asus-rog-strix-z490-a-gaming-anakart-fiyati-45855/

bu ürünü satın aldım bunun yanına mart sonunda çıkacak olan i9 11900 k almak istiyorum her hangi bir sorun teşkil eder mi ?

Arkadaşlar merhaba arkadaşa 6000 TL 'ye kadar monitörsüz sistem yapmamız gerekiyor. Kasalı bilgisayar yapmak için yardımınızı bekliyorum.

Arkadaşlar 30 yaşındayım yeni araba almak istiyorum sahibinden i gezdim araç fiyatları ucmus maalesef. Bu fiyatlara ne araba tavsiye edersiniz ?
Arkadaşlar bilgisayarımda hiç bir sıkıntı yoktu. Yeni ssd aldım bunun üzerine Windows’u kurmak icin formatlattim ve windows 10 pro yüzde kurdurdum. Ama bilgisayarımda sıvı soğutma olmasına rağmen en ufak bir dosyayı açtığım anda cpu 90-100 işlemci 70 leri görüyor ne yapmam lazım ?
Arkadaşlar k70 rgb aldım .https://youtu.be/RdMQFMLx5s0 Bu linkteki gibi yapmak istiyorum cs go da nasıl yapabilirim ? Yardımlarınız icin şimdiden teşekkürler.
Arkadaslar apple storeden 1000 liralık bir seyler alacağım acaba indirim yapan kart indirim ceki bulunur mu ?
Arkadaşlar büro için laptop almak istiyorm herhangi bir oyun vs oynanmayacaktır 3000 tl ye kadar bakıyorum +- olabilir yardım eder misiinz?
Arkadaşlar büroda kullanılacak laptop herhangi bir oyun vs oynanmayacaklar 3000 TL ye kadar falan düşünüyorum ama +- olabilir yardım eder misiniz?
Arkadaşlar yurt dışından akıllı saate alacağım ne önerirsiniz ?
Arkadaşlar 800 tl ye kadar kulakiçi kulaklık alacağım yurtdışından yardımcı olabilir misiniz?
Hakkında
Hakkımda:
Mazda 6 2009
Mazda 6 2013
Megane II 2004
Renault Captur 2015
İphone 5s
İphone 6
Corsair H2100
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
Counter Strike 1.6
TV
Sony
Klima
Klima
Ses Sistemi
Creative
Motosiklet
Honda
Basketbol
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 565
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 8.435 (Bu ay: 596)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 116 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.