V

Teğmen
09 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
heryerde farklı frekans yazıyo ve bulamadım annenin uydu da yardım lütfen
arkadaşlar sadece bir siteye kendi bilgisayarımdan giremiyorum ama arkadaşlarımın bilgisayarından girebiliyorum bende yazılar alt alta çıkıyor nedeni nedir? ayrıca google chorme ve normal internet explorer kullanıyorum normalinde ask diye bir site var açılışta hep o geliyor değiştiremiyorum yardım ederseniz sevinirim.
arkadaşlar bu tagged sitesine eskiden giriyodum şimdi gene gireyim dedim benim bilgisayarda girmiyor ama başka bilgisayarda denedim girebildim
dns ayarlarımda değiştirdim yazılar alt alta çıkıyor nedeni nedir bilen varsa lütfen yardım
arkadaşlar bugün metro fm de bir şarkı dinledim çok güzeldi bulamıyorum bir türlü
bildiğim ispanyolca ve ingilizce karışık bir şarkı rap şarkıcısıymış perez adı
şimdiden teşkkürler
arkadaşlar Nikon cool pix L6 nın lcd ekranı çatladı ve erkan çalışmıyor garantisine götürdüm ekran garanti kapsamında değilmiş 250 lty istiyorlar cihazda o kadar etmez benim sormak istediğim cihaza daha ucuz imitasyon orjinal olmayan bi ekran taktırabilirmiyiz, bulunabilirmi ,ne kadardır, izmirde mevcutmudur. şimdiden teşşekkürler sagolun,
arkadaşlar bir haftadır internetim de bi gariplik var hızım 1048 256 sınırsız sayfalara normal hızda giriyor ama download hızım çok yavaş programları indirirken 5 6 kbs film indiriken torrent ile 15 kbd falan hiç artmıyo neyse aradım telekomu bi iki görüşmeden sonra tekrar aradılar sorununuz giderildi dediler ama giderilmedi bende format attım birde baktım bir günlüğüne download hızım düzeldi format atalı 3 gün oldu 2 gündür gene download yerlerde sürünüyo sorun ne olabilir arkadaşalr bana göre 1 ya birisi benim sistemime giriyo internetimi kullanıyo bu mümkün mü bilmiyorum bilgisayarla aram iyi değil 2 ya da windows ta bi iki ayarım değişti ondan 3 yada setup ayarları olabilir 4 internette sorun var yardımlarınız için teşşekkürler umarım çözerim sorunu.
arkadaşlar hell bölümünün sonundaki devi öldürmek için herşeyi yaptım ölmüyo o ışık veren yaratıkların ikisini vurdum göremesin diye bütün füzeleri silahları kullandım hiç kaçımadım hayvanı ama yinede ölmedi.bide takriben kaç dakikada ölüyo baya uzun sürüyomu?
arkadaşlar görüntü özelliklerin de sadece temalar, ekran, koruyucu, görünüm ve ayarlar seçenekleri kalmış yani deskop u değiştiremiyorum nasıl eksi haline döndürebilirim arkadaşalar kusura bakmayın print screen olayını beceremedim busayfada :( teşekkürler
merhaba arkadaşlar
baya bi aradık ama bulamadık elinde olan yada bilen varmı patch i
hastasıyız da bu arada pes 6 hiç sarmıyor o yüzden pes 5 daha iyi geliyor
arkadaşlar daha önce yama hiç yüklemedim winning eleven 9 u oynuyorum hep, onum türk takımları ve türkçe spikerli olan yamalarını nereden bulabilirim
Hakkında
Meslek: ihracat
İlgi Alanları: masa tenisi,elektronik,dfm
Hakkımda:
9E39FF0D13654D0D865A3DD398263602.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 412
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 399.991 (Bu ay: 381)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.