M

Er
25 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Şuan ülkedeki büyük bir çoğunluk Ekrem İmamoğlu'nun aday olması gerektiğini ya da olacağını düşünüyor. Peki bu bir tek bana mı saçma geliyor bana açıklayınız lütfen.


İmamoğlu'nun Belediye başkanlığı görev süresi 2024'de bitiyor. Seçimin zamanında yapılacağını düşünürsek kendisi cumhurbaşkanı adayı olacaksa istifa etmesi gerekiyor. İstifa edince de yeni İBB başkanını belediye meclisi seçiyor onda da çoğunluk Akp'de olduğu için yeni başkan Akp'li bir isim olacaktır. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı adaylığındaki kampanyasını yürütmesi için daha da erken istifa etmesi gerekebilir sonuçta mitingler yapılacak vs.


Chp eğer İmamoğlu'nu aday göstermek istiyorsa olacaklar bunlar ki bu bana bu aşırı zorlama geliyor. Sonuçta 16 milyonun belediye başkanıyım, İstanbul'a hizmet şöyle önemlidir tarzı açıklamaları olan bir belediye başkanı; cumhurbaşkanlığı adaylığı için İBB başkanlığını basamak olarak kullanması ne kadar doğru olur? Erdoğan örneği verecek arkadaşlar için şimdiden söyleyeyim o, aday olmadan önce belediye başkanı değildi yani görev süresini bitirmişti. İmamoğlu ise şimdi görevine devam eden bir belediye başkanı. Açıkçası şimdiye kadar belediye başkanlığından istifa edip aday olan birini görmedim. Kendisi aday olacaksa 2028'de olabilir ama 2023 bana biraz saçma geliyor.


Mansur Yavaş da aday olmayı düşünmediği açıkça söylemişti o yüzden kendisini hiç yazmadım bile.

Yüzde 20 civarı yağ oranım var. Hayatım boyunca hiç düşük yağ oranlarına düşmedim. Spora başladım ve yüzde 10 yağ oranına düşmek istiyorum. Düştüğümde yüzümde ne gibi değişiklikler olur, siz yağ oranınızı düşürdüğünüzde yüzünüz değişti mi yani yanaklar olsun gıdı olsun vs

İnternette gıdı için bazı egzersizler var ama bana çok saçma geldi bilemiyorum yine de

London'ın pahalı bir yer olduğunu biliyorum. Ama London harici diğer şehirlerde hayat pahalılığı nasıldır asgari ücretin bir tık üstü ile yaşanılabilir mi, bir şehir önerecek olsaydınız nereyi önerirdiniz?
Oyunlarda 540x yerine vega8'i kullanıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?


Ayrıca bu da bir işe yaramadı. (driverlar güncel)Oyunlarda 540x yerine vega8'i kullanıyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?


Ayrıca bu da bir işe yaramadı. (driverlar güncel)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Mesaj Sayısı: 11
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.