Yüzbaşı
09 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 901 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

British Shorthair Arıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar merhaba;

Tatil ve kızımın spor müsabakaları vs işler için max 500 TL bütçe ile bir aksiyon kamera tavsiyesine ihtiyacım var. Fiyat persormans ürünü tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba;

Ağırlıklı olarak Rainbow six siege oynuyorum. Yeni 144Hz bir monitör almaya karar verdim. Düşündüğüm monitörde aşağıdaki model. AMD Ekran kartı kullanıyorum. Kafama takılan şey bu monitörün FreeSync i desteklememesi. Freesync den mahrum kalmak adına yinede alınabilir bir monitörmüdür? Değerli görüşlerinizi ve tavsiyeleriniz bekliyorum.

Benq 24'' XL2411P
Dostlar Merhaba;

Sizlerin RX570 ekran kartı tavsiyesine ihtiyacım var.
Sadece Rainbow six siege oynuyorum. İşlemcim G4560. Güç kaynağım Corsair 750W.

OC ile ilgilenmiyorum. Pulse ITX modeli yeterli olur mu yoksa Nitro modeli mi almalıyım. Rainbow Ultra ayarlarda yüksek FPS de akıcı bir şekilde 1080P de rahat oynatırmı ?

Şu iki kart hangisini almalyım ?
https://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-rx570-pulse-oc-gddr5-4gb-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.htmlhttps://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-rx570-pulse-gddr5-4gb-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

Birde NITRO varhttps://www.hepsiburada.com/sapphire-nitro-amd-radeon-rx-570-4gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11266-14-20g-p-HBV000004VT0Z

Herkese Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba;

Sadece rainbow six siege için minimum ekran kartı ne olmalıdır. Sürekli Low ayarlarda oynanacak. (İkinci el alınacaktır)
Selam Dostlar;

G4560 ve 1050 TI ile Rainbow six siegede High ayarlarda 70-100 FPS alırken bir anda drop yiyip 30-40 fps lere düşüyorum. Oyun içinde sürekli tekrarlıyor. Con can sıkıcı oluyor. Bunun bir çözümü varmıdır. Yoksa ne kadar ekmek o kadar köfte olayımı ?

Teşekkürler
Arkadaşlar selam;

i7 7700K işlemci için önerebileceğiniz fiyat/performans ürünü olan bir hava soğutucu önerebilirseniz çok sevinirim. O/C yapılmayacaktır.

Teşekkürler.
LOGITECH G810 ORION SPECTRUM mekanik klavye 299 TL STOK BİTTİ

Sadece bugüne ve mağazaya özel

Teknosa CEVAHİR AVM
Arkadaşlar merhaba;

Acil ofis içi kullanım max adet 1.500 TL bütçeli notebook tavsiyelerinize ihtiyacım var. 2 adet alınacaktır.

Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba;

Yeni oyun sistemi topluyorum. Kafamdaki işlemci i5 Kaby Lake 7600K. Ekran kartı ise kesin GTX 1070 olacak. Ryzenden sonra kafam karıştı. İşlemci seçiminde bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Dediğim gibi oyun sistemi olacak.
Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Finans
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.444
İkinci El Bölümü Mesajları: 591
Konularının görüntülenme sayısı: 92.859 (Bu ay: 2.492)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 609 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.