X

Yüzbaşı
13 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
358277 Gün Cezalı
357460 gün 4 s. 37 dk. kaldı
Gönderileri
Oğuzhan Uğur'un geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda ortaya çıkan son işten memnun olduğunu belirttiği Borç Harç filmi, IMDb'de yere çakıldı.
Borçlarından kurtulmaya çalışan bir adamın hikayesini konu alan Borç Harç, Efe Hızır'ın yönetmenliğinde ve Hasan Karakuş'un senaristliğinde vizyona girdi. Evlilik hazırlıkları içerisindeki Murat'ın, süreç içerisinde kız arkadaşının bitmek bilmeyen istekleriyle başa çıkmaya çalışmasını anlatan filmin IMDb notu yerlerde sürünüyor.

IMDb'nin filmleri listelerken ve kategorilerken kullandığı, detayları tam olarak bilinmeyen bir algoritma mevcut. Bu sebeple film henüz IMDb Bottom 250 listesinde yer almıyor.

https://www.webtekno.com/oguzhan-ugur-un-filmi-borc-harc-imdb-nin-en-kotu-filmler-listesine-kafalama-daldi-h61518.html
Vodafone, mobil veri paylaşımı için kullanıcılarından ücret talep etmediklerini açıkladı. Bugün, Turkcell'in mobil veri paylaşımı için kullanıcılarından 9 TL ücret almayı planladığı ortaya çıkmış, bu durum sosyal medyada eleştirilmişti.

Vodafone, hotspot yoluyla mobil veri paylaşımı için kullanıcılardan ücret talep edilmediği açıklamasında bulundu.

Vodafone açıklamasında, "Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, hotspot yoluyla mobil veri paylaşımı için kullanıcılarından ücret talep etmiyor" ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, Vodafone kullanıcılarının herhangi bir ek ödeme yapmaksızın hücresel internet bağlantısını başka cihazlarla paylaşmayı sağlayan 'kişisel erişim noktası' özelliğini kullanmaya devam ettiği bildirildi.

Turkcell'in, 15 Ocak'tan itibaren mobil veri paylaşımı için kullanıcılarından 9 TL ücret alacağının ortaya çıkmasının ardından bu konu sosyal medyada tartışılmıştı.

https://www.dunya.com/sektorler/teknoloji/vodafonedan-mobil-paylasim-aciklamasi-haberi-435629

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/vodafonedan-hotspot-aciklamasi-41062287
Sim uygulamasından cep kartvizit kapatmazsanız ekrana tarife paket mesajları gelir
İphone için "Ayarlar>telefon>sim uygulamaları>cep kartvizit> hazır mesaj kapat"
Android için bilmiyorum telefonda sim uygulamasını bulun hazır mesajları kapatın ben kartviziti falan hepsini kapadım
google
6 saat veriyordu tekrar 1 hafta yapmışlar

199.85.126.10
199.85.127.10
.
İletişim Pass:http://www.vodafone.com.tr/Red/pass.php?request=iletisim
Müzik Pass:http://www.vodafone.com.tr/Red/pass.php?request=muzik

Kampanya kapsamında Son 30 gün içerisinde yeni aktivasyon yolu ile Vodafone’a gelen 26 yaş altı faturalı ve faturasız aboneler 6 ay boyunca Genç Müzik Pass ya da Genç İletişim Pass paketlerinin sadece birisinden ücretsiz olarak faydalanabilir. Paketlere abonelik SMS yoluyla yapılacaktır. Ücretsiz paket faydaları her ay abonenin tarifesi yenilendikten sonra yüklenecektir. Bu kampanyadan Yeni Özgür Genç, Her Yer İndirim ve Cep Kazan tarifesine gelen aboneler faydalanamayacaktır. Abonenin paketi alış tarihinden 6 ay sonra paket otomatik olarak abonenin üzerinden kalkacaktır. Kotadan Düşmeyen Genç Müzik Pass ve Genç İletişim Pass Paketleri, Vodafone’un içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Paketler sadece yurtiçi kullanım için geçerlidir. Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Vodafone, tarife ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 01.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/freezone-yeni-hat-kampanyasi.php
Merhaba arkadaşlar Turknet port olmadığı gerekçesiyle 15 gün internet bağlantısı yapmamıştır, Turknet sürekli port bekliyoruz diyerek beni oyaladı.
TT'ye sorduğumda poş port olduğunu hemen bağlayabileceklerini söylediler
D-smart'a sorduğumda poş port yok bağlayamıyoruz dediler
Vodafone'a sorduğumda port olduğunu hemen bağlayacaklarını söylediler

Ve bugün aşağıda link verdiğim konuda @TurkNetDestek port sorununun bütün iss ler için aynı olduğunu söylemiştirhttps://forum.donanimhaber.com/33-gundur-turknet-internet-arizasi-giderecek-evet--129558636Benim hizmet numaramı vererek açtığım ve SS ler ile gösterdiğim konuma cevap gelmemiştir
Açtığım konuhttps://forum.donanimhaber.com/turknet-in-15-gundur-baglayamadigi-interneti-vodafone-4-gunde-bagladi-ss-li--129503775

Vodafone'a başvurduğumda port bulup hemen bağladılar
Ya TT Turknet'i sabote ediyor ya Turknet yalan söylüyor
Kimsenin reklamını yapmıyorum Turknet TT nin üzerine gitmeye mi korkuyor ?
Port yalanı kimin suçu çözülsün + verin herkes görsün

Edit:
quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sizinle daha önce iletişime geçmiş ve konuyla ilgili bilgilerimizi iletmiştik. Tekrar etmek gerekirse, tüm İSS'ler aynı database üzerinden portları sorguluyor. Bu database’in güncelliği durumuna göre tüm ISS’ler, her zaman, aynı anda, aynı sonuçları alamayabiliyorlar. Sizin bağlı olduğunuz santral dolabında yoğun bir kullanıcı grubu varsa, orada bir port’un boşalması, başka bir ISS hizmetin verebilir duruma geçebilmesi anlamına geliyor. Yani yoğunluk durumuna göre biraz tesadüfi ve şansa göre port alınabiliyor,tıpkı çok talep gören bir etkinlik bileti gibi. Eğer santralinizde birçok kişinin rahatça hizmet alabileceği port sayısı olsa tüm ISS’ler size boş port olduğu bilgisini verebileceklerdi. Santral dolaplarında port kapasiteleri dolduktan sonra yeni bir port yatırımı yapılmadan hiçbir İSS hizmet veremiyor. Muhtemelen siz bizden aboneliğinizi iptal ettirdikten sonra bağlı olduğunuz santral dolabınızda port boşalmış ve diğer İSS firması size hizmet sunabilmiş. Takdir edersiniz ki, herhangi bir müşterimize port boşken hizmet vermemeyi tercih etmemiz pek de anlamlı ve mantıklı olmayacaktır.
Bu aşamada sizinle çalışamadığımız için üzüntülerimizi belirtir, ileriki dönemde müşterimiz olmanızı dilediğimizi iletmek isteriz.


Ben size olan başvurumu iptal etmeden 2 gün öncesi arka arkaya 3 iss yi aradım "TT, Vodafone, D-Smart"
TT ve Vodafone boş port var dedi D-Smart yok dedi, en sonunda Maltepe/Esenkent'e telekom santraline çıktım orada ki adam da boş port olduğunu söyledi.
Turknet bana poş port yok dedi diyorum. Hayır port var diyor oradakilerde suçu size atıyor, en sonunda tepem attı Turknet başvurumu iptal ettim
Bence sizin TT ile aranızda iletişim kopukluğu var
Madem portlar bu kadar saniyelik dolup boşalıyor 15 Gün boyunca hiç mi port denk gelmedi
Turknet in verdiği 02164275007 abone numaralı internetimi 15 gündür port yok diye aktivasyon yapamadığı için kapattırdım
Vodafone a Salı akşamı saat 20:30 da başvurdum Cumartesi İnternetim geldi
Bölge Maltepe/Esenkent
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 702
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 895
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.775 (Bu ay: 892)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.534 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.