İ

Çavuş
15 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir hevesle aldığımız 8 Plus ağır çekimde böle yapıyor fotoğraf çekiminde ve video çekiminde böyle bir sorun yok sizce neden olabilir en son yazılım yüklü hard reset vs attık ama düzelme yok gerçekten çok can sıkıcı bir durum.

https://www.dropbox.com/s/xpt8cxrsvhtdd1w/EORV4843.mp4?dl=0
Video yu indirerek görüntüleyebilirsiniz arkadaşlar dropbox sitesinde nedenini bilmiyorum oynatmıyor.
Continental, yayınladığı bir reklam videosunda kabul edilemez bir şey yaptı. Türkiye’yi haritadan silip tüm bölgeyi deniz olarak gösteren firmaya tepkiler büyüyor.

Dünyaca ünlü Alman lastik firması Continental, son yayınladığı reklam filminde ülkemiz adına büyük bir saygısızlık yaptı. Reklam sırasında karşımıza çıkan Avrupa ve Asya kıtalarının gösterildiği haritada, ülkemizin özenli bir şekilde kaldırıldığını görüyoruz. Türkiye’nin sınırlarının büyük bir bölümünü kaldırıp, tüm bölgeyi deniz olarak gösteren Continental'ın hangi sebeple böyle bir şey yaptığı bilinmiyor.Powertraing isimli teknolojinin tanıtım videosunda karşımıza çıkan bu harita, diğer tüm ülkelerin bulunduğu yerde ülkemizi haritadan silinmiş ve yerine bir deniz gelmiş görünümünde.Harita üzerinde Powertrain’in aktif olarak bulunduğu ülkeler gösteriliyor. Bu ülkelerin gösterildiği sırada ise skandal harita karşımıza çıkıyor. Continental bunu bilerek mi yaptı, yoksa yanlışlıkla mı oldu biinmiyor, ancak çok da “bilinmeden” yapılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta Continental Türkiye’de de hizmet veren dünyaca ünlü bir firma. Bu denli büyük bir firmanın, koskoca bir ülkeyi kaldırıp yerine deniz yaptığı zaman bazı açıklamalarda bulunması gerekiyor.İlerleyen saatlerde Continental’dan bir açıklama gelmesini bekliyoruz. Sizce bu olayın ardından ne çıkabilir? Continental’ın bu reklamından sonra boykot edilmesi gerekiyor mu? Yorumlarınızı bekliyorum.

Haber Kaynağı:
https://tr.aliexpress.com/item/Sandisk-USB-Flash-Drive-3-0-32GB-64GB-16GB-128GB-For-iPhone-7-7-Plus-6/32822165853.html

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum 11.11 indirimlerinden faydalanıp lakin tereddütlerim var orjinal olup olmadığı konusunda sorun yaşarmıyım yardımlarınızı bekliyorum.
Akaryakıt ürünleri benzin ve motorinin litresine bu gece yarısından itibaren, sırasıyla 12 ve 17 kuruş zam geliyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın (PÜİS) açıklamasında, "31 Ekim 2017 tarihinden geçerli olmak üzere Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklik den dolayı benzin grubunda 12 kuruş motorinde ise 17 kuruş fiyat artışı beklenmektedir" denildi.

Haber Kaynağı:
Hakkında
Konum: İzmir
Meslek: -
İlgi Alanları: -
Forum İkinci El İmzası:
-
Hakkımda:
-
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Mesaj Sayısı: 97
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 111
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.966 (Bu ay: 107)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.