Yüzbaşı
07 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
100+ yıllık eski Türkçe olduğunu tahmin ediyorum sadece.Altın yazma
merhaba sevgili dh aliesi,uzun zamandir bu sitedeyim ama konu disinda yazmayali sanirim 6 7 sene olmustur.Siz degerli uyelerin yorumlari,fikirleri benim icin cok degerli

sitem hakkinda yorumlarinizi ve elestirilerinizi bekliyorum.Dusunemedigim bazi yaratici fikirlerin burdan cikacagini umuyorum.

oncelikle reklam almayi dusunmuyorum,olabildigince sade olmasini istiyorum.

Site icinde kullanilan renkler yazi fontu boyutsal konumlandirmalar.her onerinize acigim

filmsepeti.co
Oncelikle onceki hard fork konumhttps://forum.donanimhaber.com/nxt-hardfork--130379680#130481153

nxt de yaklasik 8x birim kazanmis biri olarak baska bir firsattan bahsetmek gerekir.biraz gec olsada kacmis bir firsat degil.

sc (sia) coin 139.000 ci blokta hardfork gerceklesecek bu tarihte asagi yukari ocak ayinin sonlarina denk geliyor. poloniex de su an 340 sat civari dolaniyor.ay sonuna kadar 1k satoshileri gorecegini dusunuyorum.

yatirim tavsiyesi degildir
Öncelikle dhnin kripto konusunda bu kadar geç kalmasına şaşırdım.her zaman öncüydü benim için

altcoin yatırımcıları için bir fırsat sunmak istiyorum.nxt 25inde hardforka gidecek.yatırımcıları coini elinde tutanlar takip ettiyseniz btcnin 15k ya tırmandığında nxt de düşüş olmadı.

25inde yarı oranda ignis vericek. ignisin değeri 1.5 2 dolar arası

2013den beri devam eden bir proje yatırımcıları elinden çıkarmıyor.25ine kadar yukarı doğru büyük bir ivme bekleniyor.

şuanda nxt 0.6 dolar 2-2.5 dolar beklentisi var.Alan kazanır
2+6=1

6+8=3

8+16=3

16+88=5

88+98=?
800-1500 metrede yuz tanimlamak icin askeri birlikte kullanilacak bir lens ariyorum

75-300 lensler bu mesafede yeterli olurmu?

acil tavsiyelerinize ihtiyacim var
Babam az once kaza yapmis ondeki arac aniden durunca arkadan carpiyor.suclu biz oldugumuz icin kasko butun masrafi karsilar mi?

Karsiliyor ise degisecek parcalarin orjinal olmayacagi ile ilgili sikayetler var bunun onlemini nasil alabiliriz?
Harici diski mac ile kullaniyorum uzerinde isletim sistemi yuklu.darbe sonucunda acilis sayfasina geliyor sadece internet kullanimina izin veriyor ama baska bir islem yapamiyorum sifirdan kurulum gibi. Bu hddyi yeniden kullanma imkanim varmidir
toefli aradan cikartiyim diyorum.ama sinav tipinin nasil oldugunu anlayamadim.Yds gibi grammer sorulari oluyormu? yoksa sadece okuma yazma dinleme konusma seklinde bir sinav mi oluyor? ben sokak ingilizcesini gelistirmeye calisiyorum grammerle hic isim olmaz teofl bana goremidir yoksa hic calismaya baslamiyim.

calisma sistemi olarak da bilimsel makaleleri ceviricem.kelime ezberi+skype speaking
Okadar kurcaladim ama nasil calistirildigini bulamiyorum
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.546
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 61.998 (Bu ay: 294)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 81 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.