Yarbay
09 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
31 üye
Görüntülenme
Toplam: 704 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Evil Inside | PS4 - PS5 | ANA KONU


Evil Inside , birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur. Annesinin ölümünden ve babasının tutuklanmasından sonra, kahramanımız Mark, gizemli bir şekilde patlayan ve Mark'ın kaybolmasına neden olan Spiritual pano aracılığıyla onunla iletişim kurmaya çalışır. Her şeyin başladığı yer burası: Spiritüel tahtanın parçalarını toplamaya ve böylece gerçekte ne olduğunu bulmaya çalışırken bir dizi paranormal olay ona eziyet edecek.


Oyuncu, küçük kardeşinden sorumlu bir genç olan Mark'ı canlandıracak, çünkü annesini kaybettiği için babasını hapse attı. Mark'a eziyet eden vizyonları ve korkuları ortaya çıkarın. Sadece onlar hakkında bilgili olmasına rağmen ... ya da başkası?


Amaç, evin etrafında bulunan Spiritual panonun parçalarını toplamak, annesi Rose ile iletişim kurabilmek ve gerçeği keşfetmektir.


 Evil Inside'un Tüm argümanı gizemli bir evde ya da neredeyse her şeyde gerçekleşir. Mark'ın sürekli değişen evini keşfedin. Yavaş yavaş atmosfer değişecek. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Korkularını yen. Terör ve gerçekle yüzleşin. Ama her şeyden önce ... gerçek bir korku deneyiminin tadını çıkarın. Her şey çok tuhaftı. Babam bunu neden yaptı? Şimdi hapishanede. O iyi bir insandı ... Bir şeyler doğru değil. Gerçeği bilmem gerekiyor ... ama sadece o biliyor. Ya da biliyordu. Onunla konuşmalıyım, gerçeği keşfetmem gerek. Ne oldu?


Kanepede oturuyorsun. Durum sizi alt eder. Çok kısa sürede hayatınız 180 derecelik bir dönüş yaptı. Neredeyse farkına varmadan yalnız yaşıyorsun. Küçük kardeşinden sorumlu. Mutfağa git, bir gıcırtı. Işık aniden yanıp sönüyor. Yalnızsın ya da öyle sanıyorsun. Bütün bunlara rağmen, gerçeği bilmemek sizi rahatsız etmeye devam ediyor, bu hikayenin tamamında net bir şey yok. Bir şey eklenmiyor ...


En büyük korkularınız gerçek oluyor. Yalnızlık ve karanlık sizi istila ediyor. Neler oluyor? Bu melodi ...GELİŞTİRİCİ: JanduSoft S.L.


YAYINCI: JanduSoft S.L.


ÇIKIŞ TARİHİ: 25/03/2021


Twitter : https://twitter.com/JanduSoftEvil Inside - Announcement Trailer | PS5, PS4


SIFU | PS4 - PS5 | ANA KONU


Sifu, Absolver'ın arkasındaki bağımsız stüdyo Sloclap'ın yeni oyunudur. Yoğun göğüs göğüse dövüşler içeren bir üçüncü şahıs aksiyon oyunu, sizi şehrin her yerinde intikam yolunda genç bir Kung-Fu öğrencisinin kontrolünü veriyor. 2021'de Playstation'da çıkıyor.


Sloclap ekibi son iki yıldır çok çalışıyor ve hepimiz bu yıl PS4 ve PS5'e gelen yeni oyunumuz Sifu'yu duyurmaktan gurur duyuyoruz.


Absolver'ı piyasaya sürdükten sonra, heyecan verici ve yenilikçi dövüş sanatları oynanışı yaratma deneyimimizi geliştirmeyi seçtik ve benzeri görülmemiş özgünlüğe sahip yoğun Kung-Fu dövüşü içeren bir 3. şahıs aksiyon oyunu yaratmak için ilk oyunumuzdan öğrendiğimiz her şeyi kullandık. Kung Fu'ya ve genel olarak dövüş sanatları filmlerine olan tutkumuzdan ilham alarak, derin ve zorlu oynanışa sahip sürükleyici bir macera oluşturmak için tek oyunculu bir deneyime odaklanmaya karar verdik.


Sifu, ruhunu intikam arayışına adayan genç bir Kung-Fu öğrencisinin kontrolünü size veriyor. Ailesi gizemli suikastçılar tarafından öldürüldükten sonra, kahramanımız hayatının sonraki sekiz yılını intikamını hazırlayarak geçirdi.


Hesaplaşma günü nihayet geldi ve hiç kimsenin yoluna çıkmasına izin vermeden katilleri tek tek avlayacak. Kendisine karşı biriken zorlukların üstesinden gelmek için, Kung Fu becerilerine ve onu öldüğünde canlandıran sihirli bir kolyeye güvenecek. Bu sihrin bir bedeli var: kahramanımız hayata her geri döndüğünde yaşlanıyor. Göreve yeniden başlamak zorunda kalmadan önce ne kadar hayatta kalmayı başaracaksın? Kung Fu'ya sahip olmak için bir hayat yeterli mi?


İntikam yolunda: Suikastçıların avı sizi şehrin gizli köşelerine, çetelerin bulunduğu banliyölerden şirket kulelerinin soğuk koridorlarına götürecek. Bir gününüz ve yolda sayısız düşmanınız var. Ödenecek bedel zaman olacak.


Adaptasyon şu şekildedir: Dikkatli konumlandırma ve çevrenin sizin yararınıza akıllıca kullanılması, hayatta kalmanızın anahtarıdır. Elinizin altındaki her şeyi kullanın: fırlatılabilir nesneler, derme çatma silahlar, pencereler ve çıkıntılar… Olasılıklar size karşı yığılır ve size merhamet gösterilmeyecek.


Eğitim asla bitmez : Kung Fu beden ve zihin için bir yoldur. Hatalarınızdan ders alın, benzersiz becerilerin kilidini açın ve Pak-Mei Kung-Fu'nun yıkıcı tekniklerinde ustalaşmak için içinizdeki gücü bulun.


Çalışmalarımızı nihayet PlayStation topluluğuyla paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Sifu'yu eşsiz bir dövüş sanatları deneyimi deneyimi haline getirmenin yanı sıra Kung-Fu türüne otantik ve saygılı bir saygı göstermeye kararlıyız.

Önümüzdeki haftalarda daha fazla haber ve içerik için bizi izlemeye devam edin.


https://www.sifugame.comSifu - Official Reveal Trailer | PS5, PS4Görseller :


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/43/b2/95/43b29542281b6db20d1dd1859ea4400c.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/26/a4/cc/26a4cc5d8aac7c5619ad44bce28d0695.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f9/de/c9/f9dec9c308a7b702ac0f4626eb60627c.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/48/9c/85/489c856b812c7fe8b595dab6741c3103.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/36/79/90/3679909319557bc0a8a6762dd9416c83.jpg&t=0&width=480&text=1


Diablo IV | PS5 | ANA KONU


Bazıları buna cinayet diyor. Buna iyi yapılmış bir iş diyor. Diablo4.com adresinde daha fazla bilgi edinin Rogue, menzil ve yakın dövüş saldırılarını inanılmaz hız ve hareketlilikle birleştiren Diablo IV kamp ateşinin en yeni üyesidir. Imbued silahlar ve özel saldırılarla lanetlenmiş ordularını katletmeye hazırlanın.


Resmi Site : https://diablo4.blizzard.com/en-us/


Twitter : https://twitter.com/Diablo


İçerik Güncellenecektir.
Diablo IV - Rogue Duyuru FragmanıDisciples: Liberation | PS5 - PS4


Kalypso Media ve Frima Studio bugün, PlayStation 4 ve PlayStation 5'e bu yıl gelen yepyeni, olgun, karanlık bir fantezi strateji RPG'si olan Disciples: Liberation'ı duyurdu. Disciples: Liberation, oyuncuların zengin ayrıntılara sahip bir oyun keşfetmesine olanak tanıyan serinin yeni başlangıcını işaret ediyor karanlık fantezi dünyası, karmaşık sıra tabanlı dövüşte pis hayvanlarla savaşın, yüzlerce benzersiz görev üstlenin ve çeşitli dünya içi gruplarla ilişkileri geliştirin: dini aşırılıkla renklendirilmiş bir insan imparatorluğundan, ölümsüzlerin karanlık güçlerine deli kraliçe. İttifaklar oluşturuldu, oyuncular bir orduyu biriktirebilir ve zor kazanılan kaynakları kendi ana üslerine çeşitli yükseltmeler için takas edebilir. Hiçbir seçim sonuçsuz değildir ve kararlara ve siyasi hizalamalara bağlı olarak, bir yanlış hareket ölümcül bir domino etkisi görebilir, bir oyuncunun hikayesinin akışını geri dönülmez bir şekilde değiştirmek.Disciples: Liberation - Duyuru Tanıtımı Fragmanı | PS5, PS4
Yeni Silent Hill | PS5 | ANA KONU


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/82/b4/c5/82b4c51466ed5d8a51ecb42a153129de.jpg&t=0&width=480&text=1

Aslına bakılırsa uzun süredir. Haberleri / Söylentileri / geliştiricilerin verdikleri röportjlar ile hemen hemen tüm oyuncuların da beklediği yeni bir Silent Hill oyunu yapılıyor diye biliyoruz.

Elbet daha resmiyete dökülmese de, ilerleyen zamanlarda Teaser eşliğinde duyurusu olacaktır. Bunun da gelen bilgilerle sizlerle paylaşılması ve sizlerinde fikir ve düşüncelerini almak isterim. :)Silent Hill Bestecisi Yeni Projesinin Sinyalini Veriyor


"Oyuncuların Duymayı Umduğu"


Silent Hill serisinin bestecisi Akira Yamaoka üzerinde çalıştığı projenin sinyalini veriyor ve ne olduğunu bu yaz öğreneceğiz.

 

Al-Hub ile röportaj gerçekleştiren Akira Yamaoka bir sonraki projesi bu hakkında bu yaz civarında konuşabileceğini belirtti.

 

Akira Yamaoka daha da heyecanlandırıcı bir açıklama yaparak "oyuncuların duymayı umduğu" bir proje olduğunu dile getirdi.

 

Akira Yamaoka en son Bloober Team'in psikolojik korku oyunu The Medium'un besteciliğini üstlenmişti.

 

8:42'de söylediğini duyabilirsiniz.Final Fantasy 7 Remake : Part II | PS5 ANA KONU


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e2/8a/ae/e28aae39a5dc5957a463137fff2052ee.jpg&t=0&width=480&text=1Final Fantasy VII remake her ne kadar oldukça uzun bir yolculuk sunsa da orijinal oyunun sadece Midgar kısmını içeriyor ve geri kalan kısım ileride çıkacak bölüm veya bölümler ile tamamlanacak.

 

İkinci bölüm şu anda geliştirme aşamasında ve Square Enix tarafından belirtilene göre geliştirme süreci corona virüsünden etkilenmiş fakat çok da büyük bir etkisinin olması beklenmiyor.

 

The Guardian ile konuşan yapımcı Yoshinori Kitase konu ile ilgili olarak "Geliştirici ekip çalışmalarını evden sürdürmeye devam ediyor. Bu sebepten dolayı performansımız %100 verimliliğin altına düşecek fakat uzun vadede çok büyük bir etkisinin olacağını sanmıyorum." dedi.

 

Yoshinori Kitase ayrıca Sephiroth karakterine değindi ve "Orijinal oyunda Sephiroth remake'teki kısımlarda yer almıyordu fakat karakteri projede önemli bir role konumlandırmak için en baştan beri yer almasını sağlamak istedik. Sephiroth, devam eden hikayede önemli bir rol oynuyor." 

 ____________________________________________________________________________________________________


Yapımcı Yoshinori Kitase ve Yardımcı Yönetmen Naoki Hamaguchi, FINAL FANTASY VII REMAKE Bölüm 2 Hakkında Bazı bilgiler veriyor.Soru: Bölüm 2 hakkında henüz fazla bir şey söyleyemeyeceğinizi biliyorum, ancak Bölüm 2'de sizin için hedef nedir?


Hamaguchi: Bölüm 1 Midgar'a odaklandı ve oyuncular Midgar'ın nasıl bir şey olduğunu yakından hissedebildiler. 2. Bölüm için, oyuncuların dünyanın geri kalanının nasıl bir his olduğunu deneyimlemelerini istiyoruz.

Kaynak : https://peatix.com/event/1750894/viewhttps://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2c/72/5f/2c725fda75dc70c9ef9ff25d25369b24.png&t=0&width=480&text=1


Yeni IP | Santa Monica Studio | ANA KONUhttps://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8e/b6/6b/8eb66b922b05ebbd66bd09fd024cc56a.jpg&t=0&width=480&text=1

Santa Monica Studio yeni God of War dışında başka bir oyun daha yapıyor.

 

Santa Monica Studio resmi twitter hesabı, henüz duyurulmamış yeni bir oyunun geliştirilmesi için deneyimli bir sanat yönetmeni aradıklarını duyurdu. Sınıfının en iyisi görsel kaliteyi sunmak için ekibe liderlik edip ilham verebilecek biri aranıyor. (boards.greenhouse.io)

 

Yapılan bu açıklama geçtiğimiz Eylül ayında PlayStation 5 için duyurulan God of War dışında başka bir oyunun daha yolda olduğunu işaret ediyor. Ayrıca 2018'de Santa Monica Studio teknik yönetmeninin LinkedIn profilinde stüdyonun iki proje planladığı yazıyordu.

 

Santa Monica Studio'nun God of War'ın yanı sıra ne üzerinde çalıştığı henüz belli değil. Bir ara bilim-kurgu oyunu geliştiriliyorlardı fakat 2014'te iptal edildi. Konsept görselleri 2017'de ortaya çıktı. (eurogamer.net)


Yayıncı: Sony Interactive Entertainment

Geliştirici: Santa Monica Studio

Platform: PS5

Çıkış Tarihi: TBA

 ILL | Oleg Vdovenko | ANA KONU


Oleg Vdovenko ve CLOUT oyunları, Unreal Engine 4'te geliştirilen harika görünümlü birinci şahıs korku macera oyunu ILL'yi sundu. Önümüzdeki haftalarda ekip, projenin hikayesini ve oynanış unsurlarını göstermek için bir dizi konsept fragmanı paylaşmayı planlıyor.


Vdovenko, "Böyle bir oyun geliştirmek için finansmanı bulmamız gerekiyor," diye yazdı. "Yatırım / yayınlama, Kickstarter veya Patreon yoluyla olabilir . İşle ilgili herhangi bir öneriniz, teklifiniz veya öneriniz varsa, lütfen bize özel mesajlarla ulaşmaktan çekinmeyin."


Ekip şimdi kodlama ve sanatla ilgili görevlerden sorumlu dört kişiyi işe alıyor. Daha fazlasını öğrenebilir ve ekibi Patreon'da destekleyebilirsiniz .


Oynanış ve Tanıtımına aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz..New Project | Section 9 Interactive | PS5 Ana Konu


Daha önce Tarsier Studios'ta Little Nightmares, Little Nightmares 2 ve LittleBigPlanet PS Vita üzerinde çalışmış bazı tecrübeli geliştiriciler İsveç Malmö'de Section 9 Interactive adında yeni bir bağımsız oyun stüdyosu kurdu.

 

Stüdyonun ilk oyunu bilim kurgu aksiyon macera türünde ve PC ile yeni nesil konsollar için Unreal Engine oyun motoruyla geliştiriliyor. Çıkış tarihi belli değil.

 

Oyunun pre-alpha aşamasından alınmış ilk görüntülerine baktığımızda izometrik kamera acısını kullandığını görüyoruz ve karanlık bir atmosfer ile birlikte korku unsurları içerecek gibi görünüyor.

 

section9interactive.com


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fstatic.wixstatic.com%2Fmedia%2Fa8d070_c7049895e3864c0ea20f88efb5c23475~mv2.gif&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fstatic.wixstatic.com%2Fmedia%2Fa8d070_e271912f904f432d8194e1e2152b2c78~mv2.gif&t=0&width=480&text=1


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fstatic.wixstatic.com%2Fmedia%2Fa8d070_31c96235fb0847cb8015aa5258ad20dd~mv2.gif&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fstatic.wixstatic.com%2Fmedia%2Fa8d070_ac567c051bc44245ae41a359d0b125e7~mv2.gif&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fstatic.wixstatic.com%2Fmedia%2Fa8d070_753cabf500ab4397af0bca6c69e98cde~mv2.gif&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fstatic.wixstatic.com%2Fmedia%2Fa8d070_b67ac2c3d28b4aa19f4413b3181cc7ec~mv2.gif&t=0&width=480&text=1

Season | PS5 | Ana Konu


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c2/39/30/c23930f03730ac136bd8d5b0cac56b70.jpg&t=0&width=480&text=1

Season, bisikletinizle birlikte yollara atılacağınız üçüncü şahıs atmosferik macera oyunu.


Genç bir kadının rolünü üstleneceğiniz Season'da oyunun geniş dünyasını keşfedip fotoğraflar, ses kayıtları ve çizimlerle eserler ve anılar toplayacaksınız. Amacınız bu hazinelerin unutulmasını engellemek. Yolculuğunuzda hikayenin akışını değiştirecek çeşitli karakterler ve kültürler sizleri bekliyor olacak.


Çıkış tarihi açıklanmadı.


Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.Season - The Game Awards 2020: Official Announcement Trailer | PS5
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
ps4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Favorilerine bakıyor.
Son Giriş: 2 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 10.215
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.225
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 242.388)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16.678 (Bu hafta: 75)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.