M

Er
24 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mobil veriyle 2 saatlik bir teams toplantısına katılmak ne kadar internet yer?
Üniversite şartlarında heyet raporu istiyorsa bu 5 günde halledilebilir mi? Bu konuda tecrübesi olan var mı? Hele şu korona döneminde. Nasıl halledilecek bu? 6 Eylüle kadar mail atılacak demişler?
Arkadaşlar tabletimin kendisine bağlı olan klavyesi bozuk. Soldan f1 f2 f3e basıyor ama f4ü asla algılamıyor. F4 de microphone mute keymiş yani basınca mikrofonu kilitliyor tekrar basınca mikrofonu açıyor. Ama kapalıda kalmış. Ve mikrofonu acil olarak acmam lazım. Ama f4e basınca da algılamıyor. Bunun bir cozumu var mı online derslerim başlıyor ciddi olarak kafayı yedim.
Kazanan var mı? Ya da halihazırda okuyan? Yakınında falan kyk yurdu var mı,şehir nasıl,bilen varsa bir aydınlatırlarsa çok iyi olur.:)
Yaşar Ceng okuyan var mı? İmkanlar,burs kesilme durumu nasıl oluyor?
Gecen sene 33kymıs bu sene 30k ile gelir mi sizce? Kontenjan durumlarını bilmiyorum.
27658 gözüküyor geçen sene 3000 gerilemesi ihtimali var mı? Yazıcak kardeşim zaten de öylesine hayal tercihi mi olacak yoksa bir ihtimal var mı merak ettim?
27658 gözüküyor geçen sene? 3000 gerilemesi ihtimali var mı? Yazıcak kardeşim zaten de öylesine hayal tercihi mi olacak yoksa bir ihtimal var mı merak ettim?
30200le kapatma şansı var mı? 27500 falanmış gecen sene. Yoksa çok mu absürd bir olay olur?

Gümüldür ipekkuma toplu taşıma ile gitmek istiyorum cumaovasından sonra 776 ile aktarma yapılıyormuş en yakın olması için hangi durakta inmeliyim?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 245
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 483 (Bu ay: 127)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 150 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.