Yüzbaşı
18 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
A101 marketlerin internet sayfasından Michelin marka hava kompresörü satın aldım. Ancak eski adreslerimden biri seçiliymiş ve bende nasılsa sipariş kargolanmadı diye sipariş iptal talebi bulunup aynı ürünü tekrar satın aldım. Her şey bundan sonra başladı. İptal talebinde bulunduğum ürün iptal edilmedi. Ürünü kargo da teslim almayıp iade etmem gerektiği söylendi. Ürünü ablam teslim almayıp geri gönderdi. 2 Nisandan beri ne hikmetse kargo onlara ulaşmamış. Hem iptal etmedikleri ürünü kargoladılar hem de hiç teslim almadığım ürünün iadesini bekliyorum. Bir daha alışveriş yapar mıyım tabi ki asla. Sizlere de tavsiyem bu iş bilmeyen mağazadan sakın alışveriş yapmayın... Bu arada siparişim hala hazırlanıyor aşamasında 😅

Destek olursanız belki sesimi duyururum.
Arkadaşlar telefonum Xiaomi Mi 6. İki haftadır telefonu Bluetooth ile bağlandığım hiç bir ses cihazından ses alamıyorum. Hem araç sistemi hem de ses aygıtı. 3 kez farklı telefon yazılımı denedim olmadı . Ayrıca Bluetooth eşleştirme ve dosya gönderiminde problem yok . Sorun sadece ses alıp vermede . Fikri olan var mı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 278
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 44 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.